Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Славија

Нови Сад
47

Нафтагас

Елемир
27
3.коло Нови Сад 30/09/2018 17:00

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Петровић Александар
1 0
Маљковић Бранко
0 0
Бјељац Милош
0 0
Кочић Славко
4 2
Вранеш Ђорђије
0 0
Живковић Срђан
0 0
Вучић Миљан
6 0
Новаковић Душан
2 2
Лазић Јован
3 0
Михајлов Милан
0 0
Јовановић Лазар
10 0
Мишковић Стеван
0 0
Покрајац Душан
4 0
Мачкић Бранко
0 0
Стаменковић Крстан
0 0
Јаковљевић Никола
0 0
Стојановић Страхиња
0 0
Роган Лука
6 0
Ковачевић Никола
8 0
Затежић Марко
3 0

Нафтагас

Играч гол 2` дк МВП
Живков Горан
0 0
Кецман Зоран
0 0
Милиновић Владимир
0 0
Малиновић Бранислав
2 1
Војновић Петар
0 0
Сурла Ђурица
0 0
Којић Алекса
1 1
Аврамов Драгослав
2 0
Живков Вук
0 0
Јарић Јован
8 0
Тапавички Немања
4 1
Миладиновић Петар
0 0
Шавија Митар
6 0
Кулпинац Стефан
4 0
Максић Предраг
0 0
Петровић Стефан
0 0
Цветић Милош
0 0
Маркуш Адам
0 0
Галин Милан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ђорђе Недовић
Б судија: Марко Узелац
Делегат: Марко Менићанин
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Раднички -Славија
18-27
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Славија-Раднички
48-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Металац-Нафтагас
31-27
2.
Нафтагас-Раднички
35-25
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Нафтагас-Потисје Плетекс
25-38
5.
Сента-Нафтагас
34-28
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
Панчево-Нафтагас
32-23
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
14.
Нафтагас-Металац
29-32
15.
Раднички -Нафтагас
26-32
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Потисје Плетекс-Нафтагас
33-29
18.
Нафтагас-Сента
35-16
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Нафтагас-Панчево
35-34
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
26.
Будућност-Нафтагас
44-29