Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Црепаја

Црепаја
25

Војвода Степа

Војвода Степа
23
5.коло Црепаја 13/10/2018 16:00

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Младеновић Немања
4 0
Цветановски Душан
6 0
Ивков Милутин
3 0
Обрадинов Александар
3 0
Чалић Александар
0 0
Илић Драгољуб
1 0
Ковачевић Александар
0 0
Живановић Марко
0 0
Вишњички Константин
0 0
Бранков Сава
0 0
Грубанов Владимир
1 0
Аврамов Немања
0 0
Лашанац Зоран
0 0
Младен Данијел
0 0
Војнов Марко
0 0
Милошев Владимир
0 0
Витас Војислав
5 0
Коневски Милан
0 0
Јовић Иван
0 0
Георгијевски Владимир
0 0
Брзевски Данијел
2 0

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Вујовић Миленко
0 0
Вујовић Милан
4 0
Михајловић Милан
3 0
Безбрадица Синиша
0 0
Бјеловук Миленко
0 0
Праменко Петар
0 0
Ђого Миленко
0 0
Јовица Ивица
0 0
Кнежевић Милан
0 0
Зукић Горан
6 0
Басарић Борислав
0 0
Клаћ Милорад
1 0
Клаћ Ристо
0 0
Перић Радивој
0 0
Подинић Владо
0 0
Мракић Драган
7 0
Глигић Бранко
0 0
Глигић Марко
2 1
Кољевић Дејан
0 0
Мракић Златко
0 0
Ковачевић Милош
0 0
Кесер Милан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Мирослав Мартић
Б судија: Лука Цветковски
Делегат: Драгана Богојевић
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Сента-Црепаја
34-26
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32