Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Војвода Степа

Војвода Степа
23

Славија

Нови Сад
25
14.коло Војвода Степа 01/03/2019 20:00

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Вујовић Миленко
3 1
Перић Радивој
0 0
Подинић Владо
0 0
Мракић Драган
2 0
Глигић Бранко
0 0
Глигић Марко
4 1
Кољевић Дејан
0 0
Мракић Златко
0 0
Ковачевић Милош
0 0
Кесер Милан
0 0
Клаћ Ристо
1 2
Клаћ Милорад
0 0
Басарић Борислав
0 0
Вујовић Милан
2 0
Михајловић Милан
5 1
Безбрадица Синиша
0 0
Бјеловук Миленко
0 0
Праменко Петар
0 0
Ђого Миленко
0 0
Јовица Ивица
0 0
Кнежевић Милан
0 0
Зукић Горан
0 0
Павловић Вук
6 0

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Петровић Александар
0 2
Мачкић Бранко
2 1
Стаменковић Крстан
5 1
Јаковљевић Никола
0 0
Стојановић Страхиња
0 0
Роган Лука
0 0
Ковачевић Никола
0 0
Затежић Марко
0 0
Пантовић Ђорђе
0 0
Тешић Бранко
0 0
Покрајац Душан
7 0
Мишковић Стеван
0 1
Јовановић Лазар
2 0
Маљковић Бранко
0 0
Бјељац Милош
4 0
Кочић Славко
0 0
Вранеш Ђорђије
0 0
Живковић Срђан
0 0
Вучић Миљан
1 0
Новаковић Душан
0 0
Лазић Јован
2 0
Михајлов Милан
0 0
Ујић Стефан
2 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Дејан Марковић
Б судија: Борко Бошков
Контролор: Бранислав Гргуревић
Број гледалаца: 150 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Раднички -Славија
18-27
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Славија-Раднички
48-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Славија-Панчево
36-28