Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Војвода Степа

Војвода Степа
37

Будућност

Алибунар
34
11.коло Српска Црња 25/11/2018 14:30

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Вујовић Миленко
7 0
Вујовић Милан
2 0
Михајловић Милан
4 0
Безбрадица Синиша
0 0
Бјеловук Миленко
0 0
Праменко Петар
0 0
Ђого Миленко
0 0
Јовица Ивица
0 0
Кнежевић Милан
0 1
Зукић Горан
9 1
Басарић Борислав
0 0
Клаћ Милорад
0 0
Клаћ Ристо
0 0
Перић Радивој
0 0
Подинић Владо
0 0
Мракић Драган
6 0
Глигић Бранко
0 0
Глигић Марко
9 0
Кољевић Дејан
0 0
Мракић Златко
0 0
Ковачевић Милош
0 0
Кесер Милан
0 0

Будућност

Играч гол 2` дк МВП
Ђан Марјан
0 0
Рошу Штефан
2 0
Битевић Немања
0 0
Рилак Марко
3 0
Обрадовић Марјан
0 0
Јовковић Јован
0 0
Младеновић Милутин
0 0
Андрејић Никола
0 0
Арнаутовић Лазар
10 0
Гајић Симо
2 0
Павловић Вук
0 0
Кутлешић Владимир
0 0
Дадич Миодраг
0 0
Чорогар Бојан
9 0
Прчуљ Стеван
0 0
Џелебџић Душан
0 0
Петровић Давор
0 0
Лекић Бранимир
4 0
Недељковић Немања
0 0
Ивановић Владислав
0 0
Костић Игор
4 0
Митровић Немања
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бојан Јоргић
Б судија: Немања Теслић
Делегат: Весна Мандић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32
Коло Утакмица Рез
2.
Будућност-Металац
34-31
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
15.
Металац-Будућност
39-28
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Будућност-Нафтагас
44-29