Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Војвода Степа

Војвода Степа
29

Сомборелектро

Сомбор
28
9.коло Војвода Степа 11/11/2018 15:00

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Вујовић Миленко
9 0
Вујовић Милан
0 2
Михајловић Милан
6 1
Безбрадица Синиша
0 0
Бјеловук Миленко
0 0
Праменко Петар
0 0
Ђого Миленко
0 0
Јовица Ивица
3 0
Кнежевић Милан
0 0
Зукић Горан
4 3
Басарић Борислав
0 0
Клаћ Милорад
0 0
Клаћ Ристо
0 2
Перић Радивој
0 0
Подинић Владо
1 1
Мракић Драган
1 2
Глигић Бранко
0 0
Глигић Марко
5 0
Кољевић Дејан
0 0
Мракић Златко
0 0
Ковачевић Милош
0 0
Кесер Милан
0 0

Сомборелектро

Играч гол 2` дк МВП
Максимовић Марко
0 0
Кузељевић Стефан
6 0
Иванчевић Марко
7 2
Коларић Илија
8 0
Орос Филип
0 0
Јовић Стефан
4 0
Мискин Сергеј
1 0
Мискин Жарко
1 1
Јокић Лука
1 0
Веселовски Марко
0 0
Пејиновић Стефан
0 0
Алексић Лука
0 0
Рњак Лука
0 0
Прекпалај Филип
0 0
Свилар Драган
0 0
Војводић Милош
0 0
Зељко Лука
0 0
Купрешанин Михајло
0 0
Гајин Душан
0 0
Келић Станко
0 0
Крбавац Душан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ивко Ракићевић
Б судија: Жељко Јоксовић
Контролор: Радомир Остојић
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Металац-Сомборелектро
32-19