Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Војвода Степа

Војвода Степа
38

Далматинац

Риђица
31
4.коло Војвода Степа 05/10/2018 21:00

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Вујовић Миленко
13 0
Вујовић Милан
4 0
Михајловић Милан
2 0
Безбрадица Синиша
0 0
Бјеловук Миленко
1 0
Праменко Петар
0 0
Ђого Миленко
0 0
Јовица Ивица
2 0
Кнежевић Милан
2 0
Зукић Горан
4 0
Басарић Борислав
0 0
Клаћ Милорад
0 0
Клаћ Ристо
5 0
Перић Радивој
0 0
Подинић Владо
0 0
Мракић Драган
5 0
Глигић Бранко
0 0
Глигић Марко
0 0
Кољевић Дејан
0 0
Мракић Златко
0 0
Ковачевић Милош
0 0
Кесер Милан
0 0

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Зец Бојан
0 0
Олујић Александар
0 0
Лежајић Страхиња
0 0
Вагић Милан
0 0
Мацура Страхиња
0 0
Граовац Филип
0 0
Комазец Милош
0 0
Миланко Милан
8 1
Николић Мирослав
0 0
Мацура Александар
0 0
Војводић Марко
7 0
Зелић Станислав
0 0
Вулиновић Немања
0 0
Вучковић Милош
0 0
Вучковић Михајло
5 0
Шуша Милан
0 0
Кончаревић Никола
0 0
Маринковић Марко
4 0
Гардијан Марко
5 0
Бошковић Дарко
0 0
Лежаић Арсеније
0 0
Паић Бошко
0 0
Олујић Александар
0 0
Швељо Марко
2 0
Обрадовић Немања
0 0
Милисављевић Стеван
0 0
Солаћ Радован
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Владимир Тасић
Б судија: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац
Број гледалаца: 30 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
23-22
3.
Сента-Војвода Степа
26-30
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
Панчево-Војвода Степа
32-24
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
10.
Војвода Степа-Нафтагас
28-29
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Металац-Војвода Степа
28-24
13.
Војвода Степа-Раднички
36-27
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
27-23
16.
Војвода Степа-Сента
28-27
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Војвода Степа-Панчево
31-26
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
23.
Нафтагас-Војвода Степа
33-34
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Војвода Степа-Металац
39-34
26.
Раднички -Војвода Степа
44-32
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Сента-Далматинац
27-28
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Далматинац-Сента
20-29