Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Далматинац

Риђица
17

ПИК Пригревица

Пригревица
19
15.коло Риђица 08/03/2019 20:00

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Зец Бојан
0 0
Олујић Александар
0 0
Лежајић Страхиња
4 0
Вагић Милан
0 0
Мацура Страхиња
0 0
Граовац Филип
5 0
Комазец Милош
1 0
Миланко Милан
4 0
Николић Мирослав
0 0
Мацура Александар
0 0
Војводић Марко
0 0
Зелић Станислав
0 0
Вулиновић Немања
0 0
Вучковић Милош
0 0
Вучковић Михајло
3 1
Шуша Милан
0 0
Кончаревић Никола
0 0
Маринковић Марко
0 0
Гардијан Марко
0 0
Бошковић Дарко
0 0
Лежаић Арсеније
0 0
Паић Бошко
0 0
Олујић Александар
0 0
Швељо Марко
0 0
Обрадовић Немања
0 0
Милисављевић Стеван
0 0
Солаћ Радован
0 0
Стојановић Никола
0 0
Лазић Миљан
0 1

ПИК Пригревица

Играч гол 2` дк МВП
Човић Никола
0 0
Апатинац Желимир
0 0
Никшић Ђорђе
0 0
Чуле Стеван
0 0
Козловачки Слободан
6 2
Павловић Ален
0 0
Ловрић Петар
1 1
Човић Владимир
0 0
Грозданић Гојко
0 0
Мандић Милош
1 2
Ђурасиновић Александар
7 0
Вујновић Јован
0 0
Рапаић Данило
0 0
Савић Милан
0 0
Путник Милош
0 0
Ћеран Душан
1 0
Миочиновић Огњен
0 0
Ћуповић Милан
0 0
Ђурасиновић Петар
1 0
Месарош Иван
0 0
Остојић Огњен
0 0
Нађ Андреј
0 0
Бракус Никола
0 0
Путник Стефан
0 0
Вилић Ђорђе
0 0
Тадић Јован
0 0
Ковчин Срђан
0 0
Дешић Никола
0 0
Штулић Александар
0 0
Рајшић Немања
0 0
Момчиловић Никола
2 1
Ћеран Милош
0 0
Савић Стефан
0 0
Миочиновић Ђорђе
0 0
Лазић Милан
0 0
Тепавац Дамјан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Марко Пена
Б судија: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Сента-Далматинац
27-28
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Далматинац-Сента
20-29
Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26