Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Славија

Нови Сад
40

Далматинац

Риђица
21
10.коло Нови Сад 18/11/2018 17:00

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Петровић Александар
5 0
Маљковић Бранко
0 0
Бјељац Милош
1 0
Кочић Славко
3 0
Вранеш Ђорђије
0 0
Живковић Срђан
1 0
Вучић Миљан
4 0
Новаковић Душан
1 0
Лазић Јован
2 0
Михајлов Милан
0 0
Јовановић Лазар
9 0
Мишковић Стеван
2 0
Покрајац Душан
7 0
Мачкић Бранко
1 0
Стаменковић Крстан
0 0
Јаковљевић Никола
0 0
Стојановић Страхиња
0 0
Роган Лука
2 1
Ковачевић Никола
0 0
Затежић Марко
0 1
Пантовић Ђорђе
2 1

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Зец Бојан
0 0
Олујић Александар
0 0
Лежајић Страхиња
3 0
Вагић Милан
4 1
Мацура Страхиња
5 0
Граовац Филип
0 0
Комазец Милош
0 0
Миланко Милан
2 1
Николић Мирослав
0 0
Мацура Александар
0 0
Војводић Марко
4 0
Зелић Станислав
0 0
Вулиновић Немања
0 0
Вучковић Милош
1 0
Вучковић Михајло
0 0
Шуша Милан
0 0
Кончаревић Никола
0 1
Маринковић Марко
0 0
Гардијан Марко
0 0
Бошковић Дарко
0 0
Лежаић Арсеније
0 0
Паић Бошко
0 0
Олујић Александар
0 0
Швељо Марко
1 0
Обрадовић Немања
0 0
Милисављевић Стеван
1 1
Солаћ Радован
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Мирослав Мартић
Б судија: Лука Цветковски
Делегат:
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Раднички -Славија
18-27
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Славија-Раднички
48-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Сента-Далматинац
27-28
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Далматинац-Сента
20-29