Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Далматинац

Риђица
30

Црепаја

Црепаја
27
1.коло Риђица 15/09/2018 20:00

Далматинац

Играч гол 2` дк МВП
Зец Бојан
0 0
Олујић Александар
0 0
Лежајић Страхиња
4 2
Вагић Милан
0 0
Мацура Страхиња
10 1
Граовац Филип
3 0
Комазец Милош
0 0
Миланко Милан
6 0
Николић Мирослав
0 0
Мацура Александар
0 0
Војводић Марко
3 2
Зелић Станислав
1 0
Вулиновић Немања
0 0
Вучковић Милош
0 0
Вучковић Михајло
3 0
Шуша Милан
0 0
Кончаревић Никола
0 0
Маринковић Марко
0 0
Гардијан Марко
0 0
Бошковић Дарко
0 0
Лежаић Арсеније
0 0
Паић Бошко
0 0
Олујић Александар
0 0
Швељо Марко
0 1
Обрадовић Немања
0 0
Милисављевић Стеван
0 0
Солаћ Радован
0 0

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Младеновић Немања
3 0
Цветановски Душан
12 1
Ивков Милутин
3 0
Обрадинов Александар
0 0
Чалић Александар
1 1
Илић Драгољуб
2 1
Ковачевић Александар
0 0
Живановић Марко
0 0
Вишњички Константин
0 0
Бранков Сава
0 0
Грубанов Владимир
2 0
Аврамов Немања
0 0
Лашанац Зоран
1 0
Младен Данијел
0 0
Војнов Марко
1 0
Милошев Владимир
0 0
Витас Војислав
1 2
Коневски Милан
0 0
Јовић Иван
1 0
Георгијевски Владимир
0 0
Брзевски Данијел
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Данијела Ковачевић
Б судија: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Далматинац-Панчево
28-32
4.
Војвода Степа-Далматинац
38-31
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Нафтагас-Далматинац
35-31
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Металац-Далматинац
40-31
9.
Далматинац-Раднички
34-29
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Далматинац-Потисје Плетекс
20-29
12.
Сента-Далматинац
27-28
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
Панчево-Далматинац
33-26
17.
Далматинац-Војвода Степа
28-26
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Далматинац-Нафтагас
28-19
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Далматинац-Металац
36-39
22.
Раднички -Далматинац
34-39
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Потисје Плетекс-Далматинац
38-29
25.
Далматинац-Сента
20-29
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Сента-Црепаја
34-26