Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Славија

Нови Сад
27

Будућност

Алибунар
32
17.коло Нови Сад 24/03/2019 17:00

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Петровић Александар
1 0
Маљковић Бранко
0 0
Бјељац Милош
1 0
Кочић Славко
0 0
Вранеш Ђорђије
0 0
Живковић Срђан
0 0
Вучић Миљан
3 1
Новаковић Душан
0 0
Лазић Јован
2 0
Михајлов Милан
0 0
Јовановић Лазар
3 0
Мишковић Стеван
3 0
Покрајац Душан
6 2
Мачкић Бранко
0 0
Стаменковић Крстан
1 0
Јаковљевић Никола
0 0
Стојановић Страхиња
0 0
Роган Лука
0 0
Ковачевић Никола
0 0
Затежић Марко
3 0
Пантовић Ђорђе
0 0
Тешић Бранко
0 0
Ујић Стефан
4 0

Будућност

Играч гол 2` дк МВП
Ђан Марјан
0 0
Рошу Штефан
1 2
Битевић Немања
0 0
Рилак Марко
0 0
Обрадовић Марјан
0 0
Јовковић Јован
0 0
Младеновић Милутин
0 0
Андрејић Никола
0 0
Арнаутовић Лазар
8 0
Гајић Симо
4 1
Павловић Вук
0 0
Кутлешић Владимир
0 0
Дадич Миодраг
0 0
Чорогар Бојан
10 1
Прчуљ Стеван
0 0
Џелебџић Душан
0 0
Петровић Давор
0 0
Лекић Бранимир
3 0
Недељковић Немања
0 0
Ивановић Владислав
0 0
Костић Игор
6 0
Митровић Немања
0 0
Обрадовић Богдан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Војислав Црњански
Б судија: Никодин Бубања
Делегат: Лазар Мишков
Број гледалаца: 114 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Раднички -Славија
18-27
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Славија-Раднички
48-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
2.
Будућност-Металац
34-31
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
15.
Металац-Будућност
39-28
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Будућност-Нафтагас
44-29