Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Славија

Нови Сад
32

Сомборелектро

Сомбор
33
15.коло Нови Сад 10/03/2019 17:00

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Петровић Александар
1 0
Маљковић Бранко
0 0
Бјељац Милош
1 0
Кочић Славко
0 0
Вранеш Ђорђије
0 0
Живковић Срђан
0 0
Вучић Миљан
0 0
Новаковић Душан
0 0
Лазић Јован
7 0
Михајлов Милан
0 0
Јовановић Лазар
6 3
Мишковић Стеван
0 0
Покрајац Душан
4 1
Мачкић Бранко
2 0
Стаменковић Крстан
6 0
Јаковљевић Никола
0 0
Стојановић Страхиња
0 0
Роган Лука
0 1
Ковачевић Никола
3 0
Затежић Марко
2 1
Пантовић Ђорђе
0 0
Тешић Бранко
0 0
Ујић Стефан
0 2

Сомборелектро

Играч гол 2` дк МВП
Максимовић Марко
0 0
Кузељевић Стефан
2 1
Иванчевић Марко
15 0
Коларић Илија
7 2
Орос Филип
0 0
Јовић Стефан
2 0
Мискин Сергеј
0 0
Мискин Жарко
6 0
Јокић Лука
1 1
Веселовски Марко
0 0
Пејиновић Стефан
0 0
Алексић Лука
0 0
Рњак Лука
0 0
Прекпалај Филип
0 0
Свилар Драган
0 0
Војводић Милош
0 0
Зељко Лука
0 0
Купрешанин Михајло
0 0
Гајин Душан
0 0
Келић Станко
0 0
Крбавац Душан
0 0
Гардијан Марко
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ђорђе Вујацков
Б судија: Јован Ристић
Делегат: Стевица Јевремов
Број гледалаца: 150 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Раднички -Славија
18-27
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Славија-Раднички
48-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Славија-Панчево
36-28
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Металац-Сомборелектро
32-19