Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Црепаја

Црепаја
23

Славија

Нови Сад
35
11.коло Дебељача 24/11/2018 18:00

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Младеновић Немања
3 0
Лашанац Зоран
0 0
Младен Данијел
0 0
Војнов Марко
0 0
Милошев Владимир
0 0
Витас Војислав
0 0
Коневски Милан
0 0
Јовић Иван
6 0
Георгијевски Владимир
0 0
Брзевски Данијел
0 0
Аврамов Немања
0 0
Грубанов Владимир
1 0
Цветановски Душан
3 0
Ивков Милутин
3 1
Обрадинов Александар
1 1
Чалић Александар
0 0
Илић Драгољуб
0 0
Ковачевић Александар
0 0
Живановић Марко
0 0
Вишњички Константин
0 0
Бранков Сава
0 0
Алексић Данијел
6 2

Славија

Играч гол 2` дк МВП
Петровић Александар
1 0
Покрајац Душан
8 0
Мачкић Бранко
0 0
Стаменковић Крстан
0 0
Јаковљевић Никола
0 0
Стојановић Страхиња
0 0
Роган Лука
0 0
Ковачевић Никола
1 0
Затежић Марко
0 0
Мишковић Стеван
0 1
Јовановић Лазар
10 1
Михајлов Милан
0 0
Маљковић Бранко
0 0
Бјељац Милош
0 0
Кочић Славко
8 2
Вранеш Ђорђије
0 0
Живковић Срђан
0 0
Вучић Миљан
5 1
Новаковић Душан
0 0
Лазић Јован
0 0
Пантовић Ђорђе
2 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Велимир Гроза
Б судија: Милош Ћосић
Контролор: Зоран Ђикић
Број гледалаца: 70 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Сента-Црепаја
34-26
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Војвода Степа
40-21
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Славија-Нафтагас
47-27
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Металац-Славија
28-30
6.
Раднички -Славија
18-27
8.
Славија-Потисје Плетекс
30-35
9.
Сента-Славија
20-33
10.
Славија-Далматинац
40-21
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
Панчево-Славија
32-34
14.
Војвода Степа-Славија
23-25
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Нафтагас-Славија
29-30
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Славија-Металац
37-30
19.
Славија-Раднички
48-33
21.
Потисје Плетекс-Славија
30-26
22.
Славија-Сента
38-30
23.
Далматинац-Славија
29-26
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Славија-Панчево
36-28