Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Будућност

Алибунар
22

Сомборелектро

Сомбор
36
12.коло Банатски Карловац 01/12/2018 20:00

Будућност

Играч гол 2` дк МВП
Ђан Марјан
1 0
Дадич Миодраг
0 0
Чорогар Бојан
6 1
Прчуљ Стеван
0 0
Џелебџић Душан
0 0
Петровић Давор
0 0
Лекић Бранимир
3 1
Недељковић Немања
0 0
Ивановић Владислав
0 0
Костић Игор
4 0
Кутлешић Владимир
0 0
Павловић Вук
0 0
Рошу Штефан
3 2
Битевић Немања
0 0
Рилак Марко
3 0
Обрадовић Марјан
0 0
Јовковић Јован
0 0
Младеновић Милутин
0 1
Андрејић Никола
0 0
Арнаутовић Лазар
2 0
Гајић Симо
0 0
Митровић Немања
0 0

Сомборелектро

Играч гол 2` дк МВП
Максимовић Марко
0 0
Рњак Лука
0 0
Прекпалај Филип
0 0
Свилар Драган
1 0
Војводић Милош
0 0
Зељко Лука
0 0
Купрешанин Михајло
1 0
Гајин Душан
1 0
Келић Станко
0 0
Алексић Лука
0 0
Пејиновић Стефан
0 0
Веселовски Марко
0 0
Кузељевић Стефан
4 1
Иванчевић Марко
11 0
Коларић Илија
7 0
Орос Филип
1 0
Јовић Стефан
2 0
Мискин Сергеј
1 0
Мискин Жарко
2 1
Јокић Лука
5 0
Крбавац Душан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бојан Јоргић
Б судија: Немања Теслић
Делегат: Дијана Константиновић
Број гледалаца: 80 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
2.
Будућност-Металац
34-31
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
15.
Металац-Будућност
39-28
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Будућност-Нафтагас
44-29
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Металац-Сомборелектро
32-19