Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

ПИК Пригревица

Пригревица
30

Сомборелектро

Сомбор
33
7.коло Пригревица 27/10/2018 19:00

ПИК Пригревица

Играч гол 2` дк МВП
Човић Никола
0 0
Апатинац Желимир
3 0
Никшић Ђорђе
0 0
Чуле Стеван
0 0
Козловачки Слободан
9 1
Павловић Ален
0 0
Ловрић Петар
2 2
Човић Владимир
0 0
Грозданић Гојко
0 0
Мандић Милош
6 2
Ђурасиновић Александар
7 0
Вујновић Јован
0 0
Рапаић Данило
0 0
Савић Милан
0 0
Путник Милош
0 0
Ћеран Душан
0 0
Миочиновић Огњен
0 0
Ћуповић Милан
0 0
Ђурасиновић Петар
2 0
Месарош Иван
0 0
Остојић Огњен
0 0
Нађ Андреј
0 0
Бракус Никола
0 0
Путник Стефан
0 0
Вилић Ђорђе
0 0
Тадић Јован
0 0
Ковчин Срђан
0 0
Дешић Никола
0 0
Штулић Александар
0 0
Рајшић Немања
0 0
Момчиловић Никола
1 1
Ћеран Милош
0 0

Сомборелектро

Играч гол 2` дк МВП
Максимовић Марко
0 0
Кузељевић Стефан
8 0
Иванчевић Марко
10 0
Коларић Илија
7 2
Орос Филип
0 0
Јовић Стефан
1 0
Мискин Сергеј
0 0
Мискин Жарко
2 0
Јокић Лука
5 0
Веселовски Марко
0 0
Пејиновић Стефан
0 0
Алексић Лука
0 0
Рњак Лука
0 0
Прекпалај Филип
0 0
Свилар Драган
0 0
Војводић Милош
0 0
Зељко Лука
0 0
Купрешанин Михајло
0 0
Гајин Душан
0 0
Келић Станко
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Ања Пантић
Б судија: Ирена Анђушић
Делегат: Дијана Константиновић
Број гледалаца: 200 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Сента-ПИК Пригревица
29-39
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
31-26
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
5.
ПИК Пригревица-Панчево
29-31
6.
Војвода Степа-ПИК Пригревица
36-28
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Нафтагас-ПИК Пригревица
24-23
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Металац-ПИК Пригревица
33-29
11.
ПИК Пригревица-Раднички
30-21
12.
Славија-ПИК Пригревица
43-27
13.
ПИК Пригревица-Потисје Плетекс
23-23
14.
ПИК Пригревица-Сента
43-30
15.
Далматинац-ПИК Пригревица
17-19
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
18.
Панчево-ПИК Пригревица
29-24
19.
ПИК Пригревица-Војвода Степа
27-26
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
ПИК Пригревица-Нафтагас
27-23
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
ПИК Пригревица-Металац
27-26
24.
Раднички -ПИК Пригревица
33-28
25.
ПИК Пригревица-Славија
33-34
26.
Потисје Плетекс-ПИК Пригревица
33-26
Коло Утакмица Рез
1.
Раднички -Сомборелектро
22-31
2.
Сомборелектро-Славија
37-36
3.
Потисје Плетекс-Сомборелектро
30-29
4.
Сомборелектро-Сента
35-22
5.
Далматинац-Сомборелектро
26-25
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
ПИК Пригревица-Сомборелектро
30-33
8.
Сомборелектро-Панчево
39-35
9.
Војвода Степа-Сомборелектро
29-28
11.
Сомборелектро-Нафтагас
37-23
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Сомборелектро-Металац
35-31
14.
Сомборелектро-Раднички
31-22
15.
Славија-Сомборелектро
32-33
16.
Сомборелектро-Потисје Плетекс
20-31
17.
Сента-Сомборелектро
34-37
18.
Сомборелектро-Далматинац
24-20
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Сомборелектро-ПИК Пригревица
28-22
21.
Панчево-Сомборелектро
25-31
22.
Сомборелектро-Војвода Степа
47-25
24.
Нафтагас-Сомборелектро
26-35
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Металац-Сомборелектро
32-19