Друга лига ''Север''
Мушкарци 2018/2019

Црепаја

Црепаја
41

Будућност

Алибунар
29
21.коло Црепаја 20/04/2019 17:00

Црепаја

Играч гол 2` дк МВП
Младеновић Немања
10 0
Цветановски Душан
3 0
Ивков Милутин
6 1
Обрадинов Александар
0 0
Чалић Александар
0 0
Илић Драгољуб
0 0
Ковачевић Александар
2 0
Живановић Марко
0 0
Вишњички Константин
0 0
Бранков Сава
0 0
Грубанов Владимир
0 0
Аврамов Немања
0 0
Лашанац Зоран
0 0
Младен Данијел
0 0
Војнов Марко
4 0
Милошев Владимир
0 0
Витас Војислав
7 0
Коневски Милан
0 0
Јовић Иван
3 0
Георгијевски Владимир
0 0
Брзевски Данијел
0 0
Алексић Данијел
5 1
Стаменковић Стефан
0 0
Павић Милош
1 0

Будућност

Играч гол 2` дк МВП
Ђан Марјан
2 0
Рошу Штефан
5 0
Битевић Немања
0 0
Рилак Марко
0 0
Обрадовић Марјан
0 0
Јовковић Јован
0 0
Младеновић Милутин
0 0
Андрејић Никола
1 0
Арнаутовић Лазар
0 3
Гајић Симо
0 0
Павловић Вук
0 0
Кутлешић Владимир
1 1
Дадич Миодраг
0 0
Чорогар Бојан
6 0
Прчуљ Стеван
0 0
Џелебџић Душан
0 0
Петровић Давор
0 0
Лекић Бранимир
0 0
Недељковић Немања
0 0
Ивановић Владислав
0 0
Костић Игор
1 0
Митровић Немања
0 0
Обрадовић Богдан
13 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бојан Јоргић
Б судија: Немања Теслић
Делегат: Срђан Лазовић
Број гледалаца: 200 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Црепаја
30-27
3.
Црепаја-ПИК Пригревица
25-23
4.
Панчево-Црепаја
30-19
5.
Црепаја-Војвода Степа
25-23
6.
Сомборелектро-Црепаја
42-26
7.
Црепаја-Нафтагас
32-32
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
Црепаја-Металац
23-34
10.
Раднички -Црепаја
31-26
11.
Црепаја-Славија
23-35
12.
Потисје Плетекс-Црепаја
38-26
13.
Црепаја-Сента
33-26
14.
Црепаја-Далматинац
35-30
16.
ПИК Пригревица-Црепаја
28-25
17.
Црепаја-Панчево
28-31
18.
Војвода Степа-Црепаја
25-24
19.
Црепаја-Сомборелектро
28-33
20.
Нафтагас-Црепаја
30-22
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Металац-Црепаја
35-29
23.
Црепаја-Раднички
30-29
24.
Славија-Црепаја
33-26
25.
Црепаја-Потисје Плетекс
28-29
26.
Сента-Црепаја
34-26
Коло Утакмица Рез
2.
Будућност-Металац
34-31
3.
Раднички -Будућност
37-31
4.
Будућност-Славија
32-30
5.
Потисје Плетекс-Будућност
36-25
6.
Будућност-Сента
33-24
7.
Далматинац-Будућност
35-31
8.
Будућност-Црепаја
39-37
9.
ПИК Пригревица-Будућност
35-24
10.
Будућност-Панчево
31-27
11.
Војвода Степа-Будућност
37-34
12.
Будућност-Сомборелектро
22-36
13.
Нафтагас-Будућност
33-33
15.
Металац-Будућност
39-28
16.
Будућност-Раднички
40-24
17.
Славија-Будућност
27-32
18.
Будућност-Потисје Плетекс
23-32
19.
Сента-Будућност
36-36
20.
Будућност-Далматинац
39-29
21.
Црепаја-Будућност
41-29
22.
Будућност-ПИК Пригревица
41-24
23.
Панчево-Будућност
31-35
24.
Будућност-Војвода Степа
34-33
25.
Сомборелектро-Будућност
40-27
26.
Будућност-Нафтагас
44-29