Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Војвода Степа

Војвода Степа
22
(14)

Потисје Плетекс

Ада
(15)
34
14.коло Српска Црња 17/03/2024 18:00

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Боривој Новаковић
1 0
Горан Зукић
3 0
Дејан Кољевић
0 1
Душан Узелац
0 0
Лука Мијатовић
5 2
Лука Стојановић
3 0
Матија Бјелица
1 0
Милан Павлов
3 1
Миле Лончар
1 0
Миленко Репац
0 0
Мирко Ћаћић
0 1
Младен Ђукић
0 0
Немања Карагић
0 0
Огњен Блажић
2 0
Ристо Клаћ
1 0
Урош Прчуљ
2 0

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Симић
1 2
Андраш Ханак
2 0
Борис Манојловић
0 0
Владимир Антоновић
4 1
Вук Косановић
6 0
Горан Живков
0 0
Ерик Касаш
0 0
Кристиан Бенак
0 1
Кристиан Гере
0 0
Криштоф Кираљ
0 0
Мирко Кењало
0 0
Немања Бројчин
5 0
Саболч Јухас
0 0
Стефан Манојловић
5 0
Урош Радосављевић
10 1
Чонгор Фараго
1 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бранко Радуловић
Б судија: Душан Деспотовић
Контролор: Ања Пантић
Број гледалаца: 77 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Војвода Степа-Црвена звезда
29-24
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Војвода Степа-Херцеговина
26-22
5.
Славија-Војвода Степа
39-20
6.
Војвода Степа-Апатин
20-23
7.
Банатски Карловац-Војвода Степа
32-19
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
ЖСК 1955-Војвода Степа
35-20
10.
Војвода Степа-Јабука
29-30
11.
Металац-Војвода Степа
40-25
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Црвена звезда-Војвода Степа
26-23
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Херцеговина-Војвода Степа
33-28
16.
Војвода Степа-Славија
31-27
17.
Апатин-Војвода Степа
33-17
18.
Војвода Степа-Банатски Карловац
21-22
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Металац-Потисје Плетекс
24-28
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Потисје Плетекс-Херцеговина
37-23
7.
Славија-Потисје Плетекс
26-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
ЖСК 1955-Потисје Плетекс
30-31
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Потисје Плетекс-Металац
29-17
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
Херцеговина-Потисје Плетекс
27-37
18.
Потисје Плетекс-Славија
36-21