Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Војвода Степа

Војвода Степа
27
(16)

Јединство

Нови Бечеј
(12)
25
1.коло Српска Црња 24/09/2023 13:00

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Камберовић
0 0
Боривој Новаковић
0 0
Горан Зукић
5 0
Дејан Кољевић
0 0
Душан Узелац
0 0
Жарко Грујић
10 1
Кристијан Кечкеш
2 0
Марко Ћаћић
0 0
Матија Бјелица
3 0
Миле Лончар
1 0
Миленко Бјеловук
1 0
Миленко Вујовић
0 0
Мирко Ћаћић
0 0
Петар Праменко
0 0
Ристо Клаћ
2 2
Урош Прчуљ
3 0

Јединство

Играч гол 2` дк МВП
Андрија Скубан
1 0
Васко Кривокапић
2 0
Владимир Антоновић
5 0
Денијел Бајровић
0 0
Иван Спасојев
1 0
Игор Дујин
0 0
Коста Мусић
0 0
Марко Стојшин
1 0
Милан Лабус
1 0
Милан Радин
0 0
Никола Богојевић
2 0
Никола Јованов
3 0
Стефан Тошков
0 0
Страхиња Ристић
9 0
Урош Ковачевић
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Дејан Мартиновић
Б судија: Бранислав Ћирковић
Контролор: Милан Милиновић
Број гледалаца: 53 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Војвода Степа-Црвена звезда
29-24
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Војвода Степа-Херцеговина
26-22
5.
Славија-Војвода Степа
39-20
6.
Војвода Степа-Апатин
20-23
7.
Банатски Карловац-Војвода Степа
32-19
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
ЖСК 1955-Војвода Степа
35-20
10.
Војвода Степа-Јабука
29-30
11.
Металац-Војвода Степа
40-25
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Црвена звезда-Војвода Степа
26-23
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Херцеговина-Војвода Степа
33-28
16.
Војвода Степа-Славија
31-27
17.
Апатин-Војвода Степа
33-17
18.
Војвода Степа-Банатски Карловац
21-22
Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Јединство-Банатски Карловац
42-36
3.
Црвена звезда-Јединство
29-30
4.
Јединство-Младост ТСК
35-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Јединство-ЖСК 1955
30-23
7.
Херцеговина-Јединство
34-37
8.
Јединство-Јабука
37-35
9.
Славија-Јединство
33-36
10.
Јединство-Металац
32-21
11.
Апатин-Јединство
19-29
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Банатски Карловац-Јединство
31-30
14.
Јединство-Црвена звезда
33-25
15.
Младост ТСК-Јединство
32-26
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
ЖСК 1955-Јединство
37-26
18.
Јединство-Херцеговина
36-30