Делегирање - Прва лига ''Војводина''

2023/2024
Мушкарци Жене

Мушкарци


12. коло

03/03/2024
19:00
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 12067
02/03/2024
18:00
Слана бара, Нови Сад
Металац
Футог
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 12068
03/03/2024
18:00
Јабука
Јабука
Јабука
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 12069
02/03/2024
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Радомир Остојић

Број утакмице: 12070
02/03/2024
18:00
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Славија
Нови Сад
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 12071
02/03/2024
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Апатин
Апатин
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 12072

11. коло

01/12/2023
19:15
Апатин
Апатин
Апатин
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 11061
03/12/2023
16:00
СЦ "Гајдобра" - Гајдобра
Металац
Футог
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 11062
02/12/2023
19:00
Јабука
Јабука
Јабука
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Контролор: Далибор Иванков

Број утакмице: 11063
01/12/2023
19:00
Ада - Замена домаћинства
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 11064
01/12/2023
19:00
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 11065
02/12/2023
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Славија
Нови Сад
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 11066

10. коло

25/11/2023
19:00
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
Металац
Футог
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 10055
25/11/2023
19:30
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Јабука
Јабука
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 10056
26/11/2023
19:00
Мокрин
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Владимир Вучић
Судија Б: Марко Обрадовић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 10057
25/11/2023
18:00
Ада
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 10058
25/11/2023
18:00
Јаша Томић
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 10059
25/11/2023
16:30
Каћ - Храм
Славија
Нови Сад
Апатин
Апатин
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 10060

9. коло

17/11/2023
16:30
ВРБАС
Славија
Нови Сад
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Горан Ристић
Судија Б: Зоран Попов
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 09049
19/11/2023
17:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 09050
18/11/2023
18:00
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 09051
18/11/2023
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 09052
19/11/2023
19:00
Апатин
Апатин
Апатин
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Ања Пантић

Број утакмице: 09053
18/11/2023
19:00
Јабука
Јабука
Јабука
Металац
Футог
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 09054

8. коло

12/11/2023
18:00
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
Јабука
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 08043
12/11/2023
18:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 08044
11/11/2023
18:00
Мокрин
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 08045
11/11/2023
18:00
Ада
Апатин
Апатин
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 08046
11/11/2023
18:00
Јаша Томић
Славија
Нови Сад
Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Немања Ковачић
Контролор: Далибор Иванков

Број утакмице: 08047
12/11/2023
17:00
Нови Сад - Слана бара
Металац
Футог
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Дијана Константиновић


Број утакмице: 08048

7. коло

04/11/2023
18:00
Јаша Томић
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 07037
04/11/2023
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 07038
05/11/2023
19:00
Апатин
Апатин
Апатин
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 07039
05/11/2023
18:00
Нови Сад - Слана бара
Славија
Нови Сад
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Бранка Марић

Број утакмице: 07040
04/11/2023
17:30
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Металац
Футог
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 07041
04/11/2023
19:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Јабука
Јабука
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 07042

6. коло

28/10/2023
19:00
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 06031
29/10/2023
13:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Апатин
Апатин
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Вукашин Вујичић


Број утакмице: 06032
29/10/2023
20:00
Мокрин
Славија
Нови Сад
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 06033
28/10/2023
19:00
Ада
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Зорица Машић

Број утакмице: 06034
28/10/2023
19:00
Нови Сад - Слана бара
Металац
Футог
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 06035
28/10/2023
19:00
Јабука
Јабука
Јабука
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Лазар Мишков


Број утакмице: 06036

5. коло

21/10/2023
19:00
Ада
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 05025
22/10/2023
18:00
Нови Сад - Слана бара
Славија
Нови Сад
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 05026
22/10/2023
18:00
Јаша Томић
Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Немања Ковачић
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 05027
20/10/2023
19:30
Апатин
Апатин
Апатин
Металац
Футог
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 05028
21/10/2023
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
Јабука
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Миливој Секулић

Број утакмице: 05029
21/10/2023
19:00
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 05030

4. коло

15/10/2023
18:00
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 04019
13/10/2023
19:30
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 04020
15/10/2023
19:30
Мокрин
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Борис Вукашиновић


Број утакмице: 04021
14/10/2023
18:00
Слана бара, Нови Сад
Металац
Футог
Славија
Нови Сад
Судија А: Иван Мандић
Судија Б: Немања Ковачић
Делегат: Вера Вранеш


Број утакмице: 04022
13/10/2023
20:00
Јабука
Јабука
Јабука
Апатин
Апатин
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 04023
15/10/2023
18:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 04024

3. коло

08/10/2023
19:00
Мокрин
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 03013
06/10/2023
20:00
Ада
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 03014
06/10/2023
19:00
Јаша Томић
Металац
Футог
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 03015
08/10/2023
19:00
Нови Сад - Слана бара
Славија
Нови Сад
Јабука
Јабука
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Весна Мандић


Број утакмице: 03016
06/10/2023
21:00
Апатин
Апатин
Апатин
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 03017
08/10/2023
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 03018

2. коло

01/10/2023
19:00
Нови Бечеј
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 02007
29/09/2023
20:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Драгана Богојевић


Број утакмице: 02008
01/10/2023
18:30
СЦ Гајдобра, Патријарха Павла бб, Гајдобра
Металац
Футог
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Бранислав Гргуревић

Број утакмице: 02009
30/09/2023
19:00
Јабука
Јабука
Јабука
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 0210
30/09/2023
18:00
Жабаљ
ЖСК 1955
Жабаљ
Славија
Нови Сад
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 02011
30/09/2023
19:00
Темерин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Апатин
Апатин
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 02012

1. коло

24/09/2023
13:00
Српска Црња
Војвода Степа
Војвода Степа
Јединство
Нови Бечеј
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 01001
24/09/2023
19:00
Мокрин
Металац
Футог
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Михајло Марковић

Број утакмице: 01002
23/09/2023
19:00
Ада
Јабука
Јабука
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 01003
23/09/2023
19:00
Јаша Томић
ЖСК 1955
Жабаљ
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 01004
24/09/2023
19:00
Нови Сад - Слана бара
Славија
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 01005
24/09/2023
17:00
Апатин
Апатин
Апатин
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 01006

Жене


10. коло

02/03/2024
20:00
Рума
Словен
Рума
Железничар 2
Инђија
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 10047
02/03/2024
19:00
Српска Црња
Младост
Српска Црња
Раднички
Бајмок
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 10048
02/03/2024
19:00
Дебељача
Спартак
Дебељача
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Дејан Исаиловић


Број утакмице: 10049
02/03/2024
17:00
Ада
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 10050

9. коло

18/11/2023
17:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Круле
Сивац
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 09041
18/11/2023
18:00
Српска Црња
Младост
Српска Црња
Железничар 2
Инђија
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 09043
18/11/2023
19:00
Дебељача
Спартак
Дебељача
Раднички
Бајмок
Судија А: Милица Антић
Судија Б: Данијела Ковачевић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 09044
19/11/2023
17:00
Ада
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 09045

8. коло

12/11/2023
17:00
Сивац
Круле
Сивац
Словен
Рума
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 08036
12/11/2023
19:00
Дебељача - ЗАМЕНА ДОМАЋИНСТВА
Железничар 2
Инђија
Спартак
Дебељача
Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 08038
11/11/2023
18:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 08039
11/11/2023
12:00
Зрењанин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Давор Петровић

Број утакмице: 08040

7. коло

05/11/2023
12:00
Зрењанин, Медисон
Круле
Сивац
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 07031
05/11/2023
14:00
Ада
Железничар 2
Инђија
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 07033
04/11/2023
17:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Раднички
Бајмок
Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 07034
05/11/2023
18:30
Српска Црња
Младост
Српска Црња
Словен
Рума
Судија А: Душан Деспотовић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 07035

6. коло

29/10/2023
17:00
Сивац
Круле
Сивац
Младост
Српска Црња
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 06026
29/10/2023
16:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Далибор Иванков

Број утакмице: 06028
29/10/2023
16:30
Бајмок
Раднички
Бајмок
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Контролор: Бошко Крстић

Број утакмице: 06029
28/10/2023
20:00
Рума
Словен
Рума
Спартак
Дебељача
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 06030

5. коло

21/10/2023
15:30
Бајмок
Раднички
Бајмок
Круле
Сивац
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 05021
20/10/2023
19:45
Зрењанин, Медисон - "Звонко Вујин"
Железничар 2
Инђија
Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Мирко Кењало


Број утакмице: 05023
21/10/2023
16:30
Ада
Словен
Рума
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Милан Милиновић

Број утакмице: 05024
25/10/2023
20:00
Дебељача
Спартак
Дебељача
Младост
Српска Црња
Судија А: Владан Андоновски
Судија Б: Давор Тарајић
Контролор: Далибор Иванков

Број утакмице: 05025

4. коло

15/10/2023
18:00
Сивац
Круле
Сивац
Спартак
Дебељача
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 04016
02/11/2023
15:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Раднички
Бајмок
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 04018
15/10/2023
19:00
Рума
Словен
Рума
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 04019
18/10/2023
20:00
Српска Црња
Младост
Српска Црња
Судија А: Владимир Вучић
Судија Б: Марко Обрадовић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 04020

3. коло

07/10/2023
16:30
Инђија
Железничар 2
Инђија
Круле
Сивац
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Миодраг Миловац

Број утакмице: 03011
06/10/2023
20:00
Зрењанин, Медисон
Словен
Рума
Судија А: Лука Лажетић
Судија Б: Ђорђе Урошев
Делегат: Слађана Краварушић


Број утакмице: 03013
08/10/2023
16:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Младост
Српска Црња
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Горан Ловрић


Број утакмице: 03014
07/10/2023
17:00
Ада
Спартак
Дебељача
Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Драган Јосифоски

Број утакмице: 03015

2. коло

30/09/2023
14:30
Сивац
Круле
Сивац
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миодраг Аћић


Број утакмице: 02006
01/10/2023
18:00
Рума
Словен
Рума
Раднички
Бајмок
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Контролор: Небојша Марковић

Број утакмице: 02008
01/10/2023
16:00
Српска Црња
Младост
Српска Црња
Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 02009
30/09/2023
19:00
Дебељача
Спартак
Дебељача
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Далибор Иванков

Број утакмице: 0210

1. коло

НЕ ИГРА СЕ
Јадран
Фекетић
Круле
Сивац
Судија А: Александар Сокић
Судија Б: Марко Батинић
Делегат: Миљан Рабреновић


Број утакмице: 01001
25/09/2023
21:00
Инђија
Железничар 2
Инђија
Словен
Рума
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Мирко Перендија

Број утакмице: 01002
23/09/2023
19:00
Бајмок
Раднички
Бајмок
Младост
Српска Црња
Судија А: Тања Илић
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник


Број утакмице: 01003
24/09/2023
12:00
Зрењанин, Медисон - "Звонко Вујин"
Спартак
Дебељача
Судија А: Младен Крстић
Судија Б: Филип Михајловић
Делегат: Стефана Ристић


Број утакмице: 01004
23/09/2023
18:00
Апатин
Апатин (ж)
Апатин
Судија А: Ђорђе Урошев
Судија Б: Лука Лажетић
Контролор: Давор Хорват

Број утакмице: 01005