Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Потисје Плетекс

Ада
37
(17)

Апатин

Апатин
(8)
25
8.коло Ада 11/11/2023 18:00

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Симић
1 0
Андраш Ханак
2 0
Арон Гордош
2 0
Борис Манојловић
0 0
Вељко Ћосић
3 0
Вук Косановић
2 0
Ђорђије Вранеш
0 0
Ерик Касаш
2 0
Кристиан Бенак
8 0
Кристиан Гере
0 0
Мирко Кењало
3 1
Немања Бројчин
0 0
Саболч Јухас
3 0
Стефан Манојловић
4 1
Урош Радосављевић
4 0
Чонгор Фараго
3 1

Апатин

Играч гол 2` дк МВП
Александар Пилиповић
10 0
Давор Галфи
1 0
Зоран Мандић
1 1
Марко Живковић
5 1
Матеја Арсић
1 0
Милан Милићевић
0 0
Милош Браун
7 0
Милош Ћеран
0 0
Петар Рађеновић
0 1
Урош Лазић
0 0
Јован Бурсаћ
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Владимир Тасић
Б судија: Марко Рађеновић
Делегат: Миодраг Аћић
Број гледалаца: 100 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Металац-Потисје Плетекс
24-28
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Потисје Плетекс-Херцеговина
37-23
7.
Славија-Потисје Плетекс
26-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
ЖСК 1955-Потисје Плетекс
30-31
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Потисје Плетекс-Металац
29-17
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
Херцеговина-Потисје Плетекс
27-37
18.
Потисје Плетекс-Славија
36-21
19.
Апатин-Потисје Плетекс
21-30
Коло Утакмица Рез
1.
Апатин-Банатски Карловац
29-18
2.
Младост ТСК-Апатин
29-29
3.
Апатин-ЖСК 1955
29-28
4.
Јабука-Апатин
26-26
5.
Апатин-Металац
15-23
6.
Војвода Степа-Апатин
20-23
7.
Апатин-Црвена звезда
27-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Апатин-Херцеговина
30-26
10.
Славија-Апатин
39-27
11.
Апатин-Јединство
19-29
12.
Банатски Карловац-Апатин
25-23
13.
Апатин-Младост ТСК
25-25
14.
ЖСК 1955-Апатин
22-27
15.
Апатин-Јабука
30-26
16.
Металац-Апатин
23-24
17.
Апатин-Војвода Степа
33-17
18.
Црвена звезда-Апатин
28-25
19.
Апатин-Потисје Плетекс
21-30