Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Јединство

Нови Бечеј
24
(12)

Потисје Плетекс

Ада
(16)
31
16.коло Нови Бечеј 30/03/2024 19:00

Јединство

Играч гол 2` дк МВП
Александар Фабијан
0 0
Андрија Скубан
6 0
Васко Кривокапић
4 1
Иван Црњин
3 1
Игор Дујин
0 0
Коста Мусић
1 0
Милан Лабус
0 1
Милош Фодок
0 0
Мирослав Мацура
2 0
Никола Богојевић
0 0
Никола Јованов
5 0
Никола Коледин
0 0
Стефан Тошков
2 0
Страхиња Ристић
1 2
Денијел Бајровић
0 0
Марко Шару
0 0

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Карањац
0 0
Алекса Симић
0 0
Андраш Ханак
2 0
Борис Манојловић
0 0
Владимир Антоновић
8 0
Вук Косановић
1 0
Горан Живков
0 0
Ерик Касаш
2 0
Криштоф Кираљ
0 0
Мирко Кењало
3 0
Немања Бројчин
0 0
Саболч Јухас
0 0
Стефан Манојловић
9 0
Урош Радосављевић
3 0
Чонгор Фараго
0 1
Кристиан Бенак
3 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Дејан Марковић
Б судија: Тадеј Добријевић
Контролор: Ања Пантић
Број гледалаца: 210 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Јединство-Банатски Карловац
42-36
3.
Црвена звезда-Јединство
29-30
4.
Јединство-Младост ТСК
35-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Јединство-ЖСК 1955
30-23
7.
Херцеговина-Јединство
34-37
8.
Јединство-Јабука
37-35
9.
Славија-Јединство
33-36
10.
Јединство-Металац
32-21
11.
Апатин-Јединство
19-29
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Банатски Карловац-Јединство
31-30
14.
Јединство-Црвена звезда
33-25
15.
Младост ТСК-Јединство
32-26
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
ЖСК 1955-Јединство
37-26
18.
Јединство-Херцеговина
36-30
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Металац-Потисје Плетекс
24-28
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Потисје Плетекс-Херцеговина
37-23
7.
Славија-Потисје Плетекс
26-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
ЖСК 1955-Потисје Плетекс
30-31
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Потисје Плетекс-Металац
29-17
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
Херцеговина-Потисје Плетекс
27-37
18.
Потисје Плетекс-Славија
36-21