Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Потисје Плетекс

Ада
35
(18)

Црвена звезда

Мокрин
(9)
24
15.коло Ада 23/03/2024 19:30

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Карањац
2 1
Андраш Ханак
3 0
Борис Манојловић
0 0
Владимир Антоновић
2 0
Вук Косановић
2 0
Горан Живков
0 0
Ерик Касаш
0 0
Кристиан Бенак
3 0
Криштоф Кираљ
4 0
Мирко Кењало
0 0
Немања Бројчин
5 2
Саболч Јухас
1 0
Стефан Манојловић
5 0
Урош Радосављевић
7 0
Чонгор Фараго
1 0
Реља Илић
0 0

Црвена звезда

Играч гол 2` дк МВП
Александар Малуцков
0 0
Андреј Ђукић
1 0
Владен Симић
2 0
Јован Гаврилов
4 0
Милан Челекетић
4 1
Миодраг Трнић
2 0
Михајло Векић
0 1
Немања Дукатаров
1 0
Слободан Козловачки
7 0
Стеван Ладичорбић
3 1

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Маријана Савковић
Б судија: Тамара Савковић
Контролор: Бошко Крстић
Број гледалаца: 137 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Металац-Потисје Плетекс
24-28
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Потисје Плетекс-Херцеговина
37-23
7.
Славија-Потисје Плетекс
26-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
ЖСК 1955-Потисје Плетекс
30-31
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Потисје Плетекс-Металац
29-17
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
Херцеговина-Потисје Плетекс
27-37
18.
Потисје Плетекс-Славија
36-21
Коло Утакмица Рез
1.
Црвена звезда-Металац
29-27
2.
Војвода Степа-Црвена звезда
29-24
3.
Црвена звезда-Јединство
29-30
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Херцеговина-Црвена звезда
32-29
6.
Црвена звезда-Славија
31-37
7.
Апатин-Црвена звезда
27-29
8.
Црвена звезда-Банатски Карловац
34-28
9.
Младост ТСК-Црвена звезда
37-23
10.
Црвена звезда-ЖСК 1955
28-27
11.
Јабука-Црвена звезда
39-32
12.
Металац-Црвена звезда
30-25
13.
Црвена звезда-Војвода Степа
26-23
14.
Јединство-Црвена звезда
33-25
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Црвена звезда-Херцеговина
43-32
17.
Славија-Црвена звезда
30-33
18.
Црвена звезда-Апатин
28-25