Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Црвена звезда

Мокрин
26
(15)

Војвода Степа

Војвода Степа
(10)
23
13.коло Мокрин 10/03/2024 18:00

Црвена звезда

Играч гол 2` дк МВП
Александар Малуцков
0 0
Владен Симић
0 0
Јован Гаврилов
0 0
Милан Челекетић
0 0
Миодраг Трнић
2 2
Михајло Векић
2 0
Немања Блажић
8 0
Немања Дукатаров
2 1
Никола Алмаши
0 0
Слободан Козловачки
11 1
Стеван Ладичорбић
1 2

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Боривој Новаковић
3 0
Горан Зукић
4 2
Дејан Кољевић
0 0
Душан Узелац
0 0
Лука Мијатовић
1 0
Лука Стојановић
1 0
Милан Павлов
7 0
Милан Тодоров
0 0
Миле Лончар
0 0
Миленко Вујовић
0 0
Миленко Репац
0 0
Мирко Ћаћић
0 0
Младен Ђукић
4 1
Огњен Блажић
2 1
Ристо Клаћ
1 3

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Велимир Тошковић
Б судија: Сретен Аврамовић
Делегат: Стефана Ристић
Број гледалаца: 160 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Црвена звезда-Металац
29-27
2.
Војвода Степа-Црвена звезда
29-24
3.
Црвена звезда-Јединство
29-30
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Херцеговина-Црвена звезда
32-29
6.
Црвена звезда-Славија
31-37
7.
Апатин-Црвена звезда
27-29
8.
Црвена звезда-Банатски Карловац
34-28
9.
Младост ТСК-Црвена звезда
37-23
10.
Црвена звезда-ЖСК 1955
28-27
11.
Јабука-Црвена звезда
39-32
12.
Металац-Црвена звезда
30-25
13.
Црвена звезда-Војвода Степа
26-23
14.
Јединство-Црвена звезда
33-25
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Црвена звезда-Херцеговина
43-32
17.
Славија-Црвена звезда
30-33
18.
Црвена звезда-Апатин
28-25
Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Војвода Степа-Црвена звезда
29-24
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Војвода Степа-Херцеговина
26-22
5.
Славија-Војвода Степа
39-20
6.
Војвода Степа-Апатин
20-23
7.
Банатски Карловац-Војвода Степа
32-19
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
ЖСК 1955-Војвода Степа
35-20
10.
Војвода Степа-Јабука
29-30
11.
Металац-Војвода Степа
40-25
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Црвена звезда-Војвода Степа
26-23
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Херцеговина-Војвода Степа
33-28
16.
Војвода Степа-Славија
31-27
17.
Апатин-Војвода Степа
33-17
18.
Војвода Степа-Банатски Карловац
21-22