Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Јединство

Нови Бечеј
29
(11)

Војвода Степа

Војвода Степа
(13)
27
12.коло Нови Бечеј 03/03/2024 19:00

Јединство

Играч гол 2` дк МВП
Андрија Скубан
0 0
Васко Кривокапић
0 0
Денијел Бајровић
0 0
Иван Спасојев
5 1
Коста Мусић
5 0
Милан Лабус
2 0
Мирослав Мацура
2 1
Никола Богојевић
0 0
Никола Јованов
9 0
Никола Коледин
0 0
Стефан Тошков
4 2
Страхиња Ристић
1 0
Милош Фодок
1 0
Марко Шару
0 0
Јован Оташевић
0 0

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Боривој Новаковић
1 1
Борислав Басарић
0 0
Горан Зукић
5 0
Дејан Кољевић
0 0
Лука Мијатовић
0 0
Матија Бјелица
6 1
Милан Павлов
2 0
Милан Тодоров
0 0
Миле Лончар
3 0
Миленко Бјеловук
0 0
Миленко Вујовић
1 0
Миленко Репац
2 0
Мирко Ћаћић
0 0
Младен Ђукић
2 1
Огњен Блажић
0 1
Ристо Клаћ
5 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Александар Сокић
Б судија: Марко Батинић
Контролор: Бранислав Гргуревић
Број гледалаца: 150 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Јединство-Банатски Карловац
42-36
3.
Црвена звезда-Јединство
29-30
4.
Јединство-Младост ТСК
35-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Јединство-ЖСК 1955
30-23
7.
Херцеговина-Јединство
34-37
8.
Јединство-Јабука
37-35
9.
Славија-Јединство
33-36
10.
Јединство-Металац
32-21
11.
Апатин-Јединство
19-29
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Банатски Карловац-Јединство
31-30
14.
Јединство-Црвена звезда
33-25
15.
Младост ТСК-Јединство
32-26
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
ЖСК 1955-Јединство
37-26
18.
Јединство-Херцеговина
36-30
Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Војвода Степа-Црвена звезда
29-24
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Војвода Степа-Херцеговина
26-22
5.
Славија-Војвода Степа
39-20
6.
Војвода Степа-Апатин
20-23
7.
Банатски Карловац-Војвода Степа
32-19
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
ЖСК 1955-Војвода Степа
35-20
10.
Војвода Степа-Јабука
29-30
11.
Металац-Војвода Степа
40-25
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Црвена звезда-Војвода Степа
26-23
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Херцеговина-Војвода Степа
33-28
16.
Војвода Степа-Славија
31-27
17.
Апатин-Војвода Степа
33-17
18.
Војвода Степа-Банатски Карловац
21-22