Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Потисје Плетекс

Ада
34
(16)

Младост ТСК

Бачки Јарак
(15)
29
10.коло Ада 25/11/2023 18:00

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Симић
3 0
Андраш Ханак
2 0
Борис Манојловић
0 0
Вељко Ћосић
0 2
Вук Косановић
2 0
Ђорђије Вранеш
0 0
Ерик Касаш
3 0
Кристиан Бенак
5 2
Кристиан Гере
0 0
Криштоф Кираљ
0 1
Мирко Кењало
1 3
Немања Бројчин
0 0
Саболч Јухас
0 0
Стефан Манојловић
6 0
Урош Радосављевић
11 0
Чонгор Фараго
1 0

Младост ТСК

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Пекез
0 1
Бранко Мачкић
3 3
Вељко Ђукић
3 0
Данило Тороман
1 0
Дејан Мандић
0 2
Зоран Шкавић
2 0
Јова Павлов
3 0
Лазар Јовановић
7 2
Марко Зец
0 1
Мирко Гаковић
5 0
Михајло Илић
0 0
Немања Радић
4 1
Никола Росић
1 0
Никола Скубан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Давор Тарајић
Б судија: Владан Андоновски
Контролор: Михајло Марковић
Број гледалаца: 301 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Металац-Потисје Плетекс
24-28
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Потисје Плетекс-Херцеговина
37-23
7.
Славија-Потисје Плетекс
26-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
ЖСК 1955-Потисје Плетекс
30-31
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Потисје Плетекс-Металац
29-17
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
Херцеговина-Потисје Плетекс
27-37
18.
Потисје Плетекс-Славија
36-21
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Младост ТСК
32-29
2.
Младост ТСК-Апатин
29-29
3.
Банатски Карловац-Младост ТСК
29-25
4.
Јединство-Младост ТСК
35-30
5.
Младост ТСК-ЖСК 1955
22-19
6.
Јабука-Младост ТСК
34-21
7.
Младост ТСК-Металац
25-29
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
Младост ТСК-Црвена звезда
37-23
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
Младост ТСК-Херцеговина
30-27
12.
Младост ТСК-Славија
32-28
13.
Апатин-Младост ТСК
25-25
14.
Младост ТСК-Банатски Карловац
29-31
15.
Младост ТСК-Јединство
32-26
16.
ЖСК 1955-Младост ТСК
27-27
17.
Младост ТСК-Јабука
26-33
18.
Металац-Младост ТСК
20-28