Табела Прва лига ''Војводина''

2023/2024
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1 22 21 0 1 694 529 +165 42
2
Јединство
Нови Бечеј
22 13 2 7 692 659 +33 28
3
Јабука
Јабука
22 12 1 9 684 664 +20 25
4
Славија
Нови Сад
22 11 2 9 740 704 +36 24
5
Младост ТСК
Бачки Јарак
22 10 3 9 617 607 +10 23
6
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22 11 1 10 651 677 -26 23
7
Апатин
Апатин
22 9 3 10 581 592 -11 21
8
Металац
Футог
22 8 2 12 584 601 -17 18
9 22 9 0 13 637 689 -52 18
10 22 8 0 14 658 719 -61 16
11
ЖСК 1955
Жабаљ
22 6 2 14 625 609 +16 14
12
Војвода Степа
Војвода Степа
22 6 0 16 526 639 -113 12

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Словен
Рума
16 15 0 1 481 345 +136 30
2
Спартак
Дебељача
16 11 0 5 472 401 +71 22
3
Младост
Српска Црња
16 10 1 5 443 428 +15 21
4 16 9 1 6 466 380 +86 19
5
Раднички
Бајмок
16 9 1 6 498 466 +32 19
6
Круле
Сивац
16 7 1 8 451 462 -11 15
7
Железничар 2
Инђија
16 4 1 11 413 488 -75 9
8
Апатин (ж)
Апатин
16 3 0 13 410 485 -75 6
9 16 1 1 14 379 565 -186 3
10
Јадран
Фекетић
0 0 0 0 0 0 0 0