Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Потисје Плетекс

Ада
36
(18)

Јабука

Јабука
(10)
26
1.коло Ада 23/09/2023 19:00

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Симић
1 0
Андраш Ханак
3 0
Арон Гордош
2 1
Борис Манојловић
0 0
Вељко Ћосић
1 0
Вук Косановић
8 0
Ђорђије Вранеш
0 0
Ерик Касаш
3 0
Кристиан Бенак
5 0
Кристиан Гере
0 0
Мирко Кењало
1 1
Немања Бројчин
3 0
Саболч Јухас
0 0
Стефан Манојловић
2 1
Урош Радосављевић
6 0
Чонгор Фараго
1 1

Јабука

Играч гол 2` дк МВП
Вељко Андревски
0 0
Војислав Витас
10 0
Лазар Гаћеша
0 0
Лазар Грујовски
0 0
Милан Вујасиновић
0 0
Милан Ђурић
0 1
Милош Кузмановић
1 1
Ненад Грујевски
0 1
Никола Митановски
0 0
Славиша Столевски
0 0
Стефан Станић
8 0
Филип Пантовић
7 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бранко Радуловић
Б судија: Душан Деспотовић
Делегат: Слађана Краварушић
Број гледалаца: 243 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Металац-Потисје Плетекс
24-28
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Потисје Плетекс-Херцеговина
37-23
7.
Славија-Потисје Плетекс
26-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
ЖСК 1955-Потисје Плетекс
30-31
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Потисје Плетекс-Металац
29-17
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
Херцеговина-Потисје Плетекс
27-37
18.
Потисје Плетекс-Славија
36-21
19.
Апатин-Потисје Плетекс
21-30
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Јабука-Херцеговина
31-27
3.
Славија-Јабука
35-25
4.
Јабука-Апатин
26-26
5.
Банатски Карловац-Јабука
30-32
6.
Јабука-Младост ТСК
34-21
7.
ЖСК 1955-Јабука
32-29
8.
Јединство-Јабука
37-35
9.
Јабука-Металац
29-25
10.
Војвода Степа-Јабука
29-30
11.
Јабука-Црвена звезда
39-32
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Херцеговина-Јабука
26-35
14.
Јабука-Славија
40-36
15.
Апатин-Јабука
30-26
16.
Јабука-Банатски Карловац
27-28
17.
Младост ТСК-Јабука
26-33
18.
Јабука-ЖСК 1955
33-30
19.
Јабука-Јединство
40-35