Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Војвода Степа

Војвода Степа
18
(8)

Младост ТСК

Бачки Јарак
(12)
21
8.коло Српска Црња 12/11/2023 18:00

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Боривој Новаковић
0 0
Владо Подинић
1 0
Горан Зукић
3 0
Дејан Кољевић
0 0
Душан Узелац
0 0
Марко Ћаћић
0 0
Матија Бјелица
5 0
Милан Вујовић
0 0
Миленко Бјеловук
1 0
Миленко Вујовић
0 0
Никола Камберовић
0 0
Ристо Клаћ
1 2
Урош Прчуљ
1 0
6 0

Младост ТСК

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Пекез
0 1
Александар Томић
0 0
Бранко Мачкић
5 0
Вељко Ђукић
0 0
Данило Тороман
0 0
Дејан Мандић
0 0
Зоран Шкавић
1 0
Јова Павлов
2 1
Марко Зец
2 0
Милош Костић
5 2
Мирко Гаковић
2 0
Небојша Косановић
0 0
Немања Радић
2 0
Никола Росић
2 0
Никола Скубан
0 0
Саво Зекић
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Дејан Марковић
Б судија: Тадеј Добријевић
Делегат: Слађана Краварушић
Број гледалаца: 97 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Војвода Степа-Црвена звезда
29-24
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Војвода Степа-Херцеговина
26-22
5.
Славија-Војвода Степа
39-20
6.
Војвода Степа-Апатин
20-23
7.
Банатски Карловац-Војвода Степа
32-19
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
ЖСК 1955-Војвода Степа
35-20
10.
Војвода Степа-Јабука
29-30
11.
Металац-Војвода Степа
40-25
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Црвена звезда-Војвода Степа
26-23
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Херцеговина-Војвода Степа
33-28
16.
Војвода Степа-Славија
31-27
17.
Апатин-Војвода Степа
33-17
18.
Војвода Степа-Банатски Карловац
21-22
19.
Младост ТСК-Војвода Степа
33-24
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Младост ТСК
32-29
2.
Младост ТСК-Апатин
29-29
3.
Банатски Карловац-Младост ТСК
29-25
4.
Јединство-Младост ТСК
35-30
5.
Младост ТСК-ЖСК 1955
22-19
6.
Јабука-Младост ТСК
34-21
7.
Младост ТСК-Металац
25-29
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
Младост ТСК-Црвена звезда
37-23
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
Младост ТСК-Херцеговина
30-27
12.
Младост ТСК-Славија
32-28
13.
Апатин-Младост ТСК
25-25
14.
Младост ТСК-Банатски Карловац
29-31
15.
Младост ТСК-Јединство
32-26
16.
ЖСК 1955-Младост ТСК
27-27
17.
Младост ТСК-Јабука
26-33
18.
Металац-Младост ТСК
20-28
19.
Младост ТСК-Војвода Степа
33-24