Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Војвода Степа

Војвода Степа
29
(18)

Црвена звезда

Мокрин
(12)
24
2.коло Српска Црња 29/09/2023 20:00

Војвода Степа

Играч гол 2` дк МВП
Боривој Новаковић
0 0
Владо Подинић
0 0
Горан Зукић
4 0
Дејан Кољевић
0 0
Душан Узелац
0 0
Жарко Грујић
8 1
Кристијан Кечкеш
0 0
Марко Ћаћић
0 0
Матија Бјелица
9 0
Миленко Бјеловук
2 2
Миленко Вујовић
1 0
Никола Камберовић
0 0
Петар Праменко
0 2
Синиша Безбрадица
0 0
Урош Прчуљ
5 0

Црвена звезда

Играч гол 2` дк МВП
Александар Иветић
0 0
Андреј Ђукић
0 0
Вукашин Пјевалица
0 0
Игор Скубан
3 0
Лука Домазет
0 0
Љубомир Голић
1 1
Матеја Милошевић
8 0
Милан Панић
0 0
Миодраг Трнић
2 1
Михајло Векић
4 1
Немања Блажић
1 0
Никола Алмаши
4 0
Никола Маркуш
0 0
Стеван Ладичорбић
1 0
Филип Ковач
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бранко Радуловић
Б судија: Душан Деспотовић
Делегат: Драгана Богојевић
Број гледалаца: 71 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Војвода Степа-Црвена звезда
29-24
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Војвода Степа-Херцеговина
26-22
5.
Славија-Војвода Степа
39-20
6.
Војвода Степа-Апатин
20-23
7.
Банатски Карловац-Војвода Степа
32-19
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
ЖСК 1955-Војвода Степа
35-20
10.
Војвода Степа-Јабука
29-30
11.
Металац-Војвода Степа
40-25
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Црвена звезда-Војвода Степа
26-23
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Херцеговина-Војвода Степа
33-28
16.
Војвода Степа-Славија
31-27
17.
Апатин-Војвода Степа
33-17
18.
Војвода Степа-Банатски Карловац
21-22
19.
Младост ТСК-Војвода Степа
33-24
Коло Утакмица Рез
1.
Црвена звезда-Металац
29-27
2.
Војвода Степа-Црвена звезда
29-24
3.
Црвена звезда-Јединство
29-30
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Херцеговина-Црвена звезда
32-29
6.
Црвена звезда-Славија
31-37
7.
Апатин-Црвена звезда
27-29
8.
Црвена звезда-Банатски Карловац
34-28
9.
Младост ТСК-Црвена звезда
37-23
10.
Црвена звезда-ЖСК 1955
28-27
11.
Јабука-Црвена звезда
39-32
12.
Металац-Црвена звезда
30-25
13.
Црвена звезда-Војвода Степа
26-23
14.
Јединство-Црвена звезда
33-25
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Црвена звезда-Херцеговина
43-32
17.
Славија-Црвена звезда
30-33
18.
Црвена звезда-Апатин
28-25
19.
Банатски Карловац-Црвена звезда
35-30