Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Металац

Футог
24
(11)

Потисје Плетекс

Ада
(15)
28
2.коло СЦ Гајдобра, Патријарха Павла бб, Гајдобра 01/10/2023 18:30

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Максимовић
0 0
Алекса Фат
1 0
Александар Деветак
0 1
Бошко Живковић
6 0
Дарко Балић
0 1
Жарко Корчок
0 0
Игор Радић
1 0
Милан Баљак
1 0
Милан Пајић
0 0
Никола Јовичић
2 1
Никола Кокић
1 0
Огњен Јевтовић
6 0
Урош Живковић
1 1
Филип Терзић
3 0
Срђан Јојић
2 0

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Симић
0 0
Андраш Ханак
0 3
Арон Гордош
0 0
Борис Манојловић
0 0
Вељко Ћосић
0 0
Вук Косановић
2 1
Ђорђије Вранеш
0 0
Ерик Касаш
0 0
Кристиан Бенак
5 1
Кристиан Гере
0 0
Мирко Кењало
2 0
Немања Бројчин
3 1
Саболч Јухас
0 0
Стефан Манојловић
5 0
Урош Радосављевић
7 0
Чонгор Фараго
4 2

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Милан Слива
Б судија: Александар Вукчевић
Контролор: Бранислав Гргуревић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Црвена звезда-Металац
29-27
2.
Металац-Потисје Плетекс
24-28
3.
Херцеговина-Металац
33-18
4.
Металац-Славија
29-31
5.
Апатин-Металац
15-23
6.
Металац-Банатски Карловац
31-32
7.
Младост ТСК-Металац
25-29
8.
Металац-ЖСК 1955
24-23
9.
Јабука-Металац
29-25
10.
Јединство-Металац
32-21
11.
Металац-Војвода Степа
40-25
12.
Металац-Црвена звезда
30-25
13.
Потисје Плетекс-Металац
29-17
14.
Металац-Херцеговина
33-23
15.
Славија-Металац
35-28
16.
Металац-Апатин
23-24
17.
Банатски Карловац-Металац
29-29
18.
Металац-Младост ТСК
20-28
19.
ЖСК 1955-Металац
24-28
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Металац-Потисје Плетекс
24-28
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Потисје Плетекс-Херцеговина
37-23
7.
Славија-Потисје Плетекс
26-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
ЖСК 1955-Потисје Плетекс
30-31
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Потисје Плетекс-Металац
29-17
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
Херцеговина-Потисје Плетекс
27-37
18.
Потисје Плетекс-Славија
36-21
19.
Апатин-Потисје Плетекс
21-30