Распоред утакмица - Прва лига ''Војводина''

2023/2024
Мушкарци Жене

Мушкарци


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Војвода Степа
Војвода Степа
Јединство
Нови Бечеј
Српска Црња 24/09/2023
13:00
2
Металац
Футог
Мокрин 24/09/2023
19:00
3
Јабука
Јабука
Ада 23/09/2023
19:00
4
ЖСК 1955
Жабаљ
Јаша Томић 23/09/2023
19:00
5
Славија
Нови Сад
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Сад - Слана бара 24/09/2023
19:00
6
Апатин
Апатин
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Апатин 24/09/2023
17:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
7
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нови Бечеј 01/10/2023
19:00
8
Војвода Степа
Војвода Степа
Српска Црња 29/09/2023
20:00
9
Металац
Футог
СЦ Гајдобра, Патријарха Павла бб, Гајдобра 01/10/2023
18:30
10
Јабука
Јабука
Јабука 30/09/2023
19:00
11
ЖСК 1955
Жабаљ
Славија
Нови Сад
Жабаљ 30/09/2023
18:00
12
Младост ТСК
Бачки Јарак
Апатин
Апатин
Темерин 30/09/2023
19:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
13
Јединство
Нови Бечеј
Мокрин 08/10/2023
19:00
14
Војвода Степа
Војвода Степа
Ада 06/10/2023
20:00
15
Металац
Футог
Јаша Томић 06/10/2023
19:00
16
Славија
Нови Сад
Јабука
Јабука
Нови Сад - Слана бара 08/10/2023
19:00
17
Апатин
Апатин
ЖСК 1955
Жабаљ
Апатин 06/10/2023
21:00
18
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Младост ТСК
Бачки Јарак
Банатски Карловац 08/10/2023
19:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
19
Јединство
Нови Бечеј
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Бечеј 15/10/2023
18:00
20
Војвода Степа
Војвода Степа
Српска Црња 13/10/2023
19:30
21 Мокрин 15/10/2023
19:30
22
Металац
Футог
Славија
Нови Сад
Слана бара, Нови Сад 14/10/2023
18:00
23
Јабука
Јабука
Апатин
Апатин
Јабука 13/10/2023
20:00
24
ЖСК 1955
Жабаљ
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Жабаљ 15/10/2023
18:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
25
Јединство
Нови Бечеј
Ада 21/10/2023
19:00
26
Славија
Нови Сад
Војвода Степа
Војвода Степа
Нови Сад - Слана бара 22/10/2023
18:00
27 Јаша Томић 22/10/2023
18:00
28
Апатин
Апатин
Металац
Футог
Апатин 20/10/2023
19:30
29
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука
Јабука
Банатски Карловац 21/10/2023
19:00
30
Младост ТСК
Бачки Јарак
ЖСК 1955
Жабаљ
Темерин 21/10/2023
19:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Јединство
Нови Бечеј
ЖСК 1955
Жабаљ
Нови Бечеј 28/10/2023
19:00
32
Војвода Степа
Војвода Степа
Апатин
Апатин
Српска Црња 29/10/2023
13:00
33
Славија
Нови Сад
Мокрин 29/10/2023
20:00
34 Ада 28/10/2023
19:00
35
Металац
Футог
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нови Сад - Слана бара 28/10/2023
19:00
36
Јабука
Јабука
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јабука 28/10/2023
19:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
37
Јединство
Нови Бечеј
Јаша Томић 04/11/2023
18:00
38
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Војвода Степа
Војвода Степа
Банатски Карловац 04/11/2023
19:00
39
Апатин
Апатин
Апатин 05/11/2023
19:00
40
Славија
Нови Сад
Нови Сад - Слана бара 05/11/2023
18:00
41
Младост ТСК
Бачки Јарак
Металац
Футог
Темерин 04/11/2023
17:30
42
ЖСК 1955
Жабаљ
Јабука
Јабука
Жабаљ 04/11/2023
19:00

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
43
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
Јабука
Нови Бечеј 12/11/2023
18:00
44
Војвода Степа
Војвода Степа
Младост ТСК
Бачки Јарак
Српска Црња 12/11/2023
18:00
45
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Мокрин 11/11/2023
18:00
46
Апатин
Апатин
Ада 11/11/2023
18:00
47
Славија
Нови Сад
Јаша Томић 11/11/2023
18:00
48
Металац
Футог
ЖСК 1955
Жабаљ
Нови Сад - Слана бара 12/11/2023
17:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
49
Славија
Нови Сад
Јединство
Нови Бечеј
ВРБАС 17/11/2023
16:30
50
ЖСК 1955
Жабаљ
Војвода Степа
Војвода Степа
Жабаљ 19/11/2023
17:00
51
Младост ТСК
Бачки Јарак
Темерин 18/11/2023
18:00
52
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац 18/11/2023
19:00
53
Апатин
Апатин
Апатин 19/11/2023
19:00
54
Јабука
Јабука
Металац
Футог
Јабука 18/11/2023
19:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
55
Јединство
Нови Бечеј
Металац
Футог
Нови Бечеј 25/11/2023
19:00
56
Војвода Степа
Војвода Степа
Јабука
Јабука
Српска Црња 25/11/2023
19:30
57
ЖСК 1955
Жабаљ
Мокрин 26/11/2023
19:00
58
Младост ТСК
Бачки Јарак
Ада 25/11/2023
18:00
59
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јаша Томић 25/11/2023
18:00
60
Славија
Нови Сад
Апатин
Апатин
Каћ - Храм 25/11/2023
16:30

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
61
Апатин
Апатин
Јединство
Нови Бечеј
Апатин 01/12/2023
19:15
62
Металац
Футог
Војвода Степа
Војвода Степа
СЦ "Гајдобра" - Гајдобра 03/12/2023
16:00
63
Јабука
Јабука
Јабука 02/12/2023
19:00
64
ЖСК 1955
Жабаљ
Ада - Замена домаћинства 01/12/2023
19:00
65
Младост ТСК
Бачки Јарак
Темерин 01/12/2023
19:00
66
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Славија
Нови Сад
Банатски Карловац 02/12/2023
19:00

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
67
Јединство
Нови Бечеј
Војвода Степа
Војвода Степа
Нови Бечеј 03/03/2024
19:00
68
Металац
Футог
Слана бара, Нови Сад 02/03/2024
18:00
69
Јабука
Јабука
Јабука 03/03/2024
18:00
70
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ 02/03/2024
19:00
71
Младост ТСК
Бачки Јарак
Славија
Нови Сад
Темерин 02/03/2024
18:00
72
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Апатин
Апатин
Банатски Карловац 02/03/2024
19:00

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
73
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јединство
Нови Бечеј
Банатски Карловац 09/03/2024
19:00
74
Војвода Степа
Војвода Степа
Мокрин 10/03/2024
18:00
75
Металац
Футог
Ада 09/03/2024
19:00
76
Јабука
Јабука
Јаша Томић 09/03/2024
19:00
77
Славија
Нови Сад
ЖСК 1955
Жабаљ
Нови Сад 10/03/2024
18:00
78
Апатин
Апатин
Младост ТСК
Бачки Јарак
Апатин 09/03/2024
16:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
79
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј 17/03/2024
19:00
80
Војвода Степа
Војвода Степа
Српска Црња 17/03/2024
18:00
81
Металац
Футог
Нови Сад - Слана бара 17/03/2024
19:30
82
Јабука
Јабука
Славија
Нови Сад
Јабука 16/03/2024
18:00
83
ЖСК 1955
Жабаљ
Апатин
Апатин
Жабаљ 16/03/2024
19:00
84
Младост ТСК
Бачки Јарак
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Темерин 16/03/2024
18:00

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
85
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јединство
Нови Бечеј
Темерин 24/03/2024
17:00
86
Војвода Степа
Војвода Степа
Јаша Томић 23/03/2024
18:00
87 Ада 23/03/2024
19:30
88
Славија
Нови Сад
Металац
Футог
Нови Сад 24/03/2024
18:00
89
Апатин
Апатин
Јабука
Јабука
Апатин 24/03/2024
16:00
90
Банатски Карловац
Банатски Карловац
ЖСК 1955
Жабаљ
Банатски Карловац 23/03/2024
19:00

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
91
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј 30/03/2024
19:00
92
Војвода Степа
Војвода Степа
Славија
Нови Сад
Српска Црња 30/03/2024
18:30
93 Мокрин 31/03/2024
18:00
94
Металац
Футог
Апатин
Апатин
Нови Сад - Слана бара 30/03/2024
17:00
95
Јабука
Јабука
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Јабука 30/03/2024
20:00
96
ЖСК 1955
Жабаљ
Младост ТСК
Бачки Јарак
Жабаљ 31/03/2024
17:30

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
97
ЖСК 1955
Жабаљ
Јединство
Нови Бечеј
Жабаљ 06/04/2024
19:00
98
Апатин
Апатин
Војвода Степа
Војвода Степа
Апатин 06/04/2024
12:00
99
Славија
Нови Сад
Нови Сад - Слана бара 07/04/2024
19:00
100 Јаша Томић 06/04/2024
18:00
101
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Металац
Футог
Банатски Карловац 06/04/2024
19:00
102
Младост ТСК
Бачки Јарак
Јабука
Јабука
Темерин 06/04/2024
18:00

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
103
Јединство
Нови Бечеј
Нови Бечеј 14/04/2024
19:00
104
Војвода Степа
Војвода Степа
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Војвода Степа 14/04/2024
17:00
105
Апатин
Апатин
Мокрин 14/04/2024
18:00
106
Славија
Нови Сад
Ада 12/04/2024
19:00
107
Металац
Футог
Младост ТСК
Бачки Јарак
Нови Сад - СЛАНА БАРА 14/04/2024
18:00
108
Јабука
Јабука
ЖСК 1955
Жабаљ
Јабука 13/04/2024
18:00

19. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
109
Јабука
Јабука
Јединство
Нови Бечеј
Јабука
110
Младост ТСК
Бачки Јарак
Војвода Степа
Војвода Степа
Бачки Јарак
111
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
112
Апатин
Апатин
Апатин
113
Славија
Нови Сад
Нови Сад
114
ЖСК 1955
Жабаљ
Металац
Футог
Жабаљ

20. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
115
Јединство
Нови Бечеј
Славија
Нови Сад
Нови Бечеј
116
Војвода Степа
Војвода Степа
ЖСК 1955
Жабаљ
Војвода Степа
117
Младост ТСК
Бачки Јарак
Мокрин
118
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Ада
119
Апатин
Апатин
Сечањ
120
Металац
Футог
Јабука
Јабука
Футог

21. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
121
Металац
Футог
Јединство
Нови Бечеј
Футог
122
Јабука
Јабука
Војвода Степа
Војвода Степа
Јабука
123
ЖСК 1955
Жабаљ
Жабаљ
124
Младост ТСК
Бачки Јарак
Бачки Јарак
125
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Банатски Карловац
126
Апатин
Апатин
Славија
Нови Сад
Апатин

22. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
127
Јединство
Нови Бечеј
Апатин
Апатин
Нови Бечеј
128
Војвода Степа
Војвода Степа
Металац
Футог
Војвода Степа
129
Јабука
Јабука
Мокрин
130
ЖСК 1955
Жабаљ
Ада
131
Младост ТСК
Бачки Јарак
Сечањ
132
Славија
Нови Сад
Банатски Карловац
Банатски Карловац
Нови Сад

Жене


1. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
1
Јадран
Фекетић
Круле
Сивац
НЕ ИГРА СЕ
2
Железничар 2
Инђија
Словен
Рума
Инђија 25/09/2023
21:00
3
Раднички
Бајмок
Младост
Српска Црња
Бајмок 23/09/2023
19:00
4
Спартак
Дебељача
Зрењанин, Медисон - "Звонко Вујин" 24/09/2023
12:00
5
Апатин (ж)
Апатин
Апатин 23/09/2023
18:00

2. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
6
Круле
Сивац
Сивац 30/09/2023
14:30
7
Јадран
Фекетић
Железничар 2
Инђија
НЕ ИГРА СЕ
8
Словен
Рума
Раднички
Бајмок
Рума 01/10/2023
18:00
9
Младост
Српска Црња
Српска Црња 01/10/2023
16:00
10
Спартак
Дебељача
Апатин (ж)
Апатин
Дебељача 30/09/2023
19:00

3. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
11
Железничар 2
Инђија
Круле
Сивац
Инђија 07/10/2023
16:30
12
Раднички
Бајмок
Јадран
Фекетић
НЕ ИГРА СЕ
13
Словен
Рума
Зрењанин, Медисон 06/10/2023
20:00
14
Апатин (ж)
Апатин
Младост
Српска Црња
Апатин 08/10/2023
16:00
15
Спартак
Дебељача
Ада 07/10/2023
17:00

4. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
16
Круле
Сивац
Спартак
Дебељача
Сивац 15/10/2023
18:00
17
Јадран
Фекетић
НЕ ИГРА СЕ
18
Железничар 2
Инђија
Раднички
Бајмок
Инђија 02/11/2023
15:00
19
Словен
Рума
Апатин (ж)
Апатин
Рума 15/10/2023
19:00
20
Младост
Српска Црња
Српска Црња 18/10/2023
20:00

5. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
21
Раднички
Бајмок
Круле
Сивац
Бајмок 21/10/2023
15:30
22
Апатин (ж)
Апатин
Јадран
Фекетић
НЕ ИГРА СЕ
23
Железничар 2
Инђија
Зрењанин, Медисон - "Звонко Вујин" 20/10/2023
19:45
24
Словен
Рума
Ада 21/10/2023
16:30
25
Спартак
Дебељача
Младост
Српска Црња
Дебељача 25/10/2023
20:00

6. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
26
Круле
Сивац
Младост
Српска Црња
Сивац 29/10/2023
17:00
27
Јадран
Фекетић
НЕ ИГРА СЕ
28
Железничар 2
Инђија
Апатин (ж)
Апатин
Инђија 29/10/2023
16:00
29
Раднички
Бајмок
Бајмок 29/10/2023
16:30
30
Словен
Рума
Спартак
Дебељача
Рума 28/10/2023
20:00

7. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
31
Круле
Сивац
Зрењанин, Медисон 05/11/2023
12:00
32
Спартак
Дебељача
Јадран
Фекетић
Дебељача
33
Железничар 2
Инђија
Ада 05/11/2023
14:00
34
Апатин (ж)
Апатин
Раднички
Бајмок
Апатин 04/11/2023
17:00
35
Младост
Српска Црња
Словен
Рума
Српска Црња 05/11/2023
18:30

8. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
36
Круле
Сивац
Словен
Рума
Сивац 12/11/2023
17:00
37
Јадран
Фекетић
Младост
Српска Црња
Фекетић
38
Железничар 2
Инђија
Спартак
Дебељача
Дебељача - ЗАМЕНА ДОМАЋИНСТВА 12/11/2023
19:00
39
Раднички
Бајмок
Бајмок 11/11/2023
18:00
40
Апатин (ж)
Апатин
Зрењанин 11/11/2023
12:00

9. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
41
Апатин (ж)
Апатин
Круле
Сивац
Апатин 18/11/2023
17:00
42
Словен
Рума
Јадран
Фекетић
Рума
43
Младост
Српска Црња
Железничар 2
Инђија
Српска Црња 18/11/2023
18:00
44
Спартак
Дебељача
Раднички
Бајмок
Дебељача 18/11/2023
19:00
45 Ада 19/11/2023
17:00

10. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
46
Круле
Сивац
Јадран
Фекетић
Сивац
47
Словен
Рума
Железничар 2
Инђија
Рума 02/03/2024
20:00
48
Младост
Српска Црња
Раднички
Бајмок
Српска Црња 02/03/2024
19:00
49
Спартак
Дебељача
Дебељача 02/03/2024
19:00
50
Апатин (ж)
Апатин
Ада 02/03/2024
17:00

11. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
51
Круле
Сивац
Ада 09/03/2024
16:00
52
Железничар 2
Инђија
Јадран
Фекетић
Инђија
53
Раднички
Бајмок
Словен
Рума
Бајмок 09/03/2024
18:00
54
Младост
Српска Црња
Зрењанин - Хала Звонко Вујин 09/03/2024
14:00
55
Апатин (ж)
Апатин
Спартак
Дебељача
Апатин 09/03/2024
18:00

12. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
56
Круле
Сивац
Железничар 2
Инђија
Сивац 17/03/2024
19:00
57
Јадран
Фекетић
Раднички
Бајмок
Фекетић
58
Словен
Рума
Рума 16/03/2024
20:00
59
Младост
Српска Црња
Апатин (ж)
Апатин
Српска Црња 16/03/2024
16:00
60
Спартак
Дебељача
Дебељача 16/03/2024
19:00

13. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
61
Спартак
Дебељача
Круле
Сивац
Дебељача 24/03/2024
19:00
62
Јадран
Фекетић
Зрењанин
63
Раднички
Бајмок
Железничар 2
Инђија
Бајмок 23/03/2024
19:00
64
Апатин (ж)
Апатин
Словен
Рума
Апатин 23/03/2024
18:00
65
Младост
Српска Црња
Ада 23/03/2024
17:00

14. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
66
Круле
Сивац
Раднички
Бајмок
Сивац 30/03/2024
19:00
67
Јадран
Фекетић
Апатин (ж)
Апатин
Фекетић
68
Железничар 2
Инђија
Инђија 02/04/2024
20:30
69
Словен
Рума
Рума 30/03/2024
20:00
70
Младост
Српска Црња
Спартак
Дебељача
Српска Црња 30/03/2024
16:00

15. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
71
Младост
Српска Црња
Круле
Сивац
Српска Црња 06/04/2024
14:00
72
Јадран
Фекетић
Ада
73
Апатин (ж)
Апатин
Железничар 2
Инђија
Апатин 06/04/2024
19:00
74
Раднички
Бајмок
Зрењанин, Медисон - "Звонко Вујин" 06/04/2024
18:00
75
Спартак
Дебељача
Словен
Рума
Дебељача 06/04/2024
19:30

16. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
76
Круле
Сивац
Сивац 14/04/2024
19:00
77
Јадран
Фекетић
Спартак
Дебељача
Фекетић
78
Железничар 2
Инђија
Инђија 24/04/2024
21:00
79
Раднички
Бајмок
Апатин (ж)
Апатин
Бајмок 13/04/2024
19:00
80
Словен
Рума
Младост
Српска Црња
Рума 17/04/2024
18:00

17. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
81
Словен
Рума
Круле
Сивац
Рума
82
Младост
Српска Црња
Јадран
Фекетић
Српска Црња
83
Спартак
Дебељача
Железничар 2
Инђија
Дебељача
84
Раднички
Бајмок
Ада
85
Апатин (ж)
Апатин
Апатин

18. коло

# Домаћин Гост Место одигравања Време одигравања
86
Круле
Сивац
Апатин (ж)
Апатин
Сивац
87
Јадран
Фекетић
Словен
Рума
Фекетић
88
Железничар 2
Инђија
Младост
Српска Црња
Инђија
89
Раднички
Бајмок
Спартак
Дебељача
Бајмок
90 Зрењанин