Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Јабука

Јабука
24
(11)

Потисје Плетекс

Ада
(15)
27
12.коло Јабука 03/03/2024 18:00

Јабука

Играч гол 2` дк МВП
Божидар Витас
8 2
Вељко Андревски
0 0
Војислав Витас
1 0
Давид Трајковски
2 1
Душан Петровски
0 0
Кристијан Зувић
0 0
Лазар Грујовски
0 0
Милан Вујасиновић
0 0
Милан Спасић
8 0
Милош Павић
4 0
Немања Трајковић
0 0
Ненад Грујевски
1 0
Никола Митановски
0 0
Стефан Станић
0 0
Страхиња Ристовски
0 0
Филип Пантовић
0 0

Потисје Плетекс

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Карањац
0 0
Алекса Симић
0 0
Андраш Ханак
0 0
Борис Манојловић
0 0
Владимир Антоновић
3 1
Вук Косановић
2 0
Горан Живков
0 0
Ерик Касаш
0 0
Кристиан Бенак
3 1
Криштоф Кираљ
0 0
Мирко Кењало
1 0
Немања Бројчин
0 0
Саболч Јухас
0 0
Стефан Манојловић
6 0
Урош Радосављевић
11 0
Чонгор Фараго
1 2

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Дејан Мартиновић
Б судија: Бранислав Ћирковић
Контролор: Мирко Перендија
Број гледалаца: 158 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Јабука-Херцеговина
31-27
3.
Славија-Јабука
35-25
4.
Јабука-Апатин
26-26
5.
Банатски Карловац-Јабука
30-32
6.
Јабука-Младост ТСК
34-21
7.
ЖСК 1955-Јабука
32-29
8.
Јединство-Јабука
37-35
9.
Јабука-Металац
29-25
10.
Војвода Степа-Јабука
29-30
11.
Јабука-Црвена звезда
39-32
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Херцеговина-Јабука
26-35
14.
Јабука-Славија
40-36
15.
Апатин-Јабука
30-26
16.
Јабука-Банатски Карловац
27-28
17.
Младост ТСК-Јабука
26-33
18.
Јабука-ЖСК 1955
33-30
Коло Утакмица Рез
1.
Потисје Плетекс-Јабука
36-26
2.
Металац-Потисје Плетекс
24-28
3.
Потисје Плетекс-Војвода Степа
33-22
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Потисје Плетекс-Херцеговина
37-23
7.
Славија-Потисје Плетекс
26-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
ЖСК 1955-Потисје Плетекс
30-31
12.
Јабука-Потисје Плетекс
24-27
13.
Потисје Плетекс-Металац
29-17
14.
Војвода Степа-Потисје Плетекс
22-34
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
Херцеговина-Потисје Плетекс
27-37
18.
Потисје Плетекс-Славија
36-21