Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Младост ТСК

Бачки Јарак
30
(17)

Херцеговина

Сечањ
(12)
27
11.коло Темерин 01/12/2023 19:00

Младост ТСК

Играч гол 2` дк МВП
Александар Томић
0 0
Бранко Мачкић
7 0
Вељко Ђукић
0 0
Данило Тороман
0 0
Дејан Мандић
0 0
Зоран Шкавић
4 0
Јова Павлов
5 0
Лазар Јовановић
7 1
Марко Зец
2 0
Мирко Гаковић
3 0
Небојша Косановић
0 1
Немања Радић
2 0
Никола Скубан
0 0
Саво Зекић
0 0

Херцеговина

Играч гол 2` дк МВП
Божидар Витас
7 1
Борислав Аћимовић
0 0
Давид Трајковски
3 1
Марко Авдаловић
0 0
Марко Шару
0 0
Милован Попара
5 2
Немања Поповић
1 0
Немања Себастијанов
5 1
Никола Милошевић
0 1
Стефан Вукоје
6 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Владимир Тасић
Б судија: Марко Рађеновић
Делегат: Стефана Ристић
Број гледалаца: 125 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Младост ТСК
32-29
2.
Младост ТСК-Апатин
29-29
3.
Банатски Карловац-Младост ТСК
29-25
4.
Јединство-Младост ТСК
35-30
5.
Младост ТСК-ЖСК 1955
22-19
6.
Јабука-Младост ТСК
34-21
7.
Младост ТСК-Металац
25-29
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
Младост ТСК-Црвена звезда
37-23
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
Младост ТСК-Херцеговина
30-27
12.
Младост ТСК-Славија
32-28
13.
Апатин-Младост ТСК
25-25
14.
Младост ТСК-Банатски Карловац
29-31
15.
Младост ТСК-Јединство
32-26
16.
ЖСК 1955-Младост ТСК
27-27
17.
Младост ТСК-Јабука
26-33
18.
Металац-Младост ТСК
20-28
Коло Утакмица Рез
1.
Херцеговина-ЖСК 1955
39-36
2.
Јабука-Херцеговина
31-27
3.
Херцеговина-Металац
33-18
4.
Војвода Степа-Херцеговина
26-22
5.
Херцеговина-Црвена звезда
32-29
6.
Потисје Плетекс-Херцеговина
37-23
7.
Херцеговина-Јединство
34-37
8.
Херцеговина-Славија
34-35
9.
Апатин-Херцеговина
30-26
10.
Херцеговина-Банатски Карловац
36-33
11.
Младост ТСК-Херцеговина
30-27
12.
ЖСК 1955-Херцеговина
36-24
13.
Херцеговина-Јабука
26-35
14.
Металац-Херцеговина
33-23
15.
Херцеговина-Војвода Степа
33-28
16.
Црвена звезда-Херцеговина
43-32
17.
Херцеговина-Потисје Плетекс
27-37
18.
Јединство-Херцеговина
36-30