Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Младост ТСК

Бачки Јарак
37
(19)

Црвена звезда

Мокрин
(13)
23
9.коло Темерин 18/11/2023 18:00

Младост ТСК

Играч гол 2` дк МВП
Бранко Мачкић
6 1
Вељко Ђукић
1 0
Данило Тороман
2 1
Дејан Мандић
0 0
Зоран Шкавић
6 0
Јова Павлов
3 2
Лазар Јовановић
4 1
Марко Зец
1 0
Милош Костић
4 0
Мирко Гаковић
6 0
Небојша Косановић
0 0
Никола Росић
4 0
Никола Скубан
0 0
Саво Зекић
0 0

Црвена звезда

Играч гол 2` дк МВП
Александар Иветић
0 0
Александар Малуцков
0 0
Андреј Ђукић
0 0
Игор Скубан
0 2
Јован Гаврилов
0 0
Љубомир Голић
5 1
Милан Челекетић
0 0
Миодраг Трнић
1 0
Михајло Векић
3 1
Немања Блажић
3 0
Немања Дукатаров
0 0
Никола Алмаши
1 0
Никола Маркуш
1 0
Слободан Козловачки
6 0
Филип Ковач
3 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Александар Вукчевић
Б судија: Милан Слива
Делегат: Драгана Богојевић
Број гледалаца: 223 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Младост ТСК
32-29
2.
Младост ТСК-Апатин
29-29
3.
Банатски Карловац-Младост ТСК
29-25
4.
Јединство-Младост ТСК
35-30
5.
Младост ТСК-ЖСК 1955
22-19
6.
Јабука-Младост ТСК
34-21
7.
Младост ТСК-Металац
25-29
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
Младост ТСК-Црвена звезда
37-23
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
Младост ТСК-Херцеговина
30-27
12.
Младост ТСК-Славија
32-28
13.
Апатин-Младост ТСК
25-25
14.
Младост ТСК-Банатски Карловац
29-31
15.
Младост ТСК-Јединство
32-26
16.
ЖСК 1955-Младост ТСК
27-27
17.
Младост ТСК-Јабука
26-33
18.
Металац-Младост ТСК
20-28
Коло Утакмица Рез
1.
Црвена звезда-Металац
29-27
2.
Војвода Степа-Црвена звезда
29-24
3.
Црвена звезда-Јединство
29-30
4.
Црвена звезда-Потисје Плетекс
24-30
5.
Херцеговина-Црвена звезда
32-29
6.
Црвена звезда-Славија
31-37
7.
Апатин-Црвена звезда
27-29
8.
Црвена звезда-Банатски Карловац
34-28
9.
Младост ТСК-Црвена звезда
37-23
10.
Црвена звезда-ЖСК 1955
28-27
11.
Јабука-Црвена звезда
39-32
12.
Металац-Црвена звезда
30-25
13.
Црвена звезда-Војвода Степа
26-23
14.
Јединство-Црвена звезда
33-25
15.
Потисје Плетекс-Црвена звезда
35-24
16.
Црвена звезда-Херцеговина
43-32
17.
Славија-Црвена звезда
30-33
18.
Црвена звезда-Апатин
28-25