Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Банатски Карловац

Банатски Карловац
29
(14)

Младост ТСК

Бачки Јарак
(11)
25
3.коло Банатски Карловац 08/10/2023 19:00

Банатски Карловац

Играч гол 2` дк МВП
Вукашин Лукић
0 0
Ђорђе Цветковић
1 0
Јован Ђекић
3 0
Марко Вељковић
5 0
Марко Петровић
9 2
Милош Јандрић
0 0
Милош Текић
2 1
Никола Дудић
5 1
Срђан Ћирковић
0 0
Чедомир Вилотијевић
4 1

Младост ТСК

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Пекез
0 0
Александар Томић
0 0
Бранко Мачкић
6 0
Вељко Ђукић
1 0
Дарко Марјанов
2 0
Дејан Мандић
0 0
Зоран Шкавић
8 0
Јова Павлов
1 0
Лазар Јовановић
0 1
Марко Зец
3 0
Мирко Гаковић
2 0
Немања Радић
2 1
Никола Двизац
0 1
Никола Росић
0 0
Никола Скубан
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Дејан Мартиновић
Б судија: Бранислав Ћирковић
Делегат: Драгана Богојевић
Број гледалаца: 105 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Апатин-Банатски Карловац
29-18
2.
Јединство-Банатски Карловац
42-36
3.
Банатски Карловац-Младост ТСК
29-25
4.
ЖСК 1955-Банатски Карловац
26-27
5.
Банатски Карловац-Јабука
30-32
6.
Металац-Банатски Карловац
31-32
7.
Банатски Карловац-Војвода Степа
32-19
8.
Црвена звезда-Банатски Карловац
34-28
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Херцеговина-Банатски Карловац
36-33
11.
Банатски Карловац-Славија
36-41
12.
Банатски Карловац-Апатин
25-23
13.
Банатски Карловац-Јединство
31-30
14.
Младост ТСК-Банатски Карловац
29-31
15.
Банатски Карловац-ЖСК 1955
29-24
16.
Јабука-Банатски Карловац
27-28
17.
Банатски Карловац-Металац
29-29
18.
Војвода Степа-Банатски Карловац
21-22
19.
Банатски Карловац-Црвена звезда
35-30
Коло Утакмица Рез
1.
Славија-Младост ТСК
32-29
2.
Младост ТСК-Апатин
29-29
3.
Банатски Карловац-Младост ТСК
29-25
4.
Јединство-Младост ТСК
35-30
5.
Младост ТСК-ЖСК 1955
22-19
6.
Јабука-Младост ТСК
34-21
7.
Младост ТСК-Металац
25-29
8.
Војвода Степа-Младост ТСК
18-21
9.
Младост ТСК-Црвена звезда
37-23
10.
Потисје Плетекс-Младост ТСК
34-29
11.
Младост ТСК-Херцеговина
30-27
12.
Младост ТСК-Славија
32-28
13.
Апатин-Младост ТСК
25-25
14.
Младост ТСК-Банатски Карловац
29-31
15.
Младост ТСК-Јединство
32-26
16.
ЖСК 1955-Младост ТСК
27-27
17.
Младост ТСК-Јабука
26-33
18.
Металац-Младост ТСК
20-28
19.
Младост ТСК-Војвода Степа
33-24