Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Банатски Карловац

Банатски Карловац
31
(15)

Јединство

Нови Бечеј
(15)
30
13.коло Банатски Карловац 09/03/2024 19:00

Банатски Карловац

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Камберовић
0 0
Вукоје Голубовић
4 0
Душан Илић
0 0
Јован Ђекић
1 0
Марко Вељковић
3 0
Милош Јандрић
0 0
Милош Текић
4 0
Милош Ћирковић
0 0
Никола Дудић
6 0
Никола Камберовић
0 0
Новак Савић
0 0
Пеђа Јокић
2 0
Сањин Мрвош
3 2
Срђан Ћирковић
2 0
Урош Илић
0 0
Чедомир Вилотијевић
6 0

Јединство

Играч гол 2` дк МВП
Андрија Скубан
7 0
Денијел Бајровић
0 0
Иван Спасојев
5 1
Игор Дујин
0 0
Јован Оташевић
0 0
Марко Шару
0 0
Милан Лабус
5 0
Милош Фодок
0 0
Мирослав Мацура
0 0
Никола Богојевић
0 0
Никола Јованов
8 0
Никола Коледин
0 0
Стефан Тошков
4 2
Страхиња Ристић
1 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бранислав Ћирковић
Б судија: Дејан Мартиновић
Контролор: Далибор Иванков
Број гледалаца: 95 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Апатин-Банатски Карловац
29-18
2.
Јединство-Банатски Карловац
42-36
3.
Банатски Карловац-Младост ТСК
29-25
4.
ЖСК 1955-Банатски Карловац
26-27
5.
Банатски Карловац-Јабука
30-32
6.
Металац-Банатски Карловац
31-32
7.
Банатски Карловац-Војвода Степа
32-19
8.
Црвена звезда-Банатски Карловац
34-28
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Херцеговина-Банатски Карловац
36-33
11.
Банатски Карловац-Славија
36-41
12.
Банатски Карловац-Апатин
25-23
13.
Банатски Карловац-Јединство
31-30
14.
Младост ТСК-Банатски Карловац
29-31
15.
Банатски Карловац-ЖСК 1955
29-24
16.
Јабука-Банатски Карловац
27-28
17.
Банатски Карловац-Металац
29-29
18.
Војвода Степа-Банатски Карловац
21-22
Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Јединство-Банатски Карловац
42-36
3.
Црвена звезда-Јединство
29-30
4.
Јединство-Младост ТСК
35-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Јединство-ЖСК 1955
30-23
7.
Херцеговина-Јединство
34-37
8.
Јединство-Јабука
37-35
9.
Славија-Јединство
33-36
10.
Јединство-Металац
32-21
11.
Апатин-Јединство
19-29
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Банатски Карловац-Јединство
31-30
14.
Јединство-Црвена звезда
33-25
15.
Младост ТСК-Јединство
32-26
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
ЖСК 1955-Јединство
37-26
18.
Јединство-Херцеговина
36-30