Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Апатин

Апатин
19
(9)

Јединство

Нови Бечеј
(16)
29
11.коло Апатин 01/12/2023 19:15

Апатин

Играч гол 2` дк МВП
Александар Пилиповић
4 0
Давор Галфи
1 2
Зоран Мандић
4 2
Лука Половина
0 0
Марко Живковић
5 1
Матеја Арсић
0 0
Милан Милићевић
0 0
Милош Браун
4 0
Милош Комазец
1 1
Милош Ћеран
0 0
Мирко Гардијан
0 0
Петар Рађеновић
0 0
Срђан Ковчин
0 0
Урош Лазић
0 0

Јединство

Играч гол 2` дк МВП
Андрија Скубан
4 0
Васко Кривокапић
5 0
Владимир Антоновић
0 0
Горан Живков
0 0
Денијел Бајровић
0 0
Иван Спасојев
6 2
Игор Дујин
1 0
Коста Мусић
6 0
Милан Лабус
0 1
Мирослав Мацура
1 0
Никола Јованов
3 0
Стефан Тошков
1 0
Страхиња Ристић
1 0
Никола Богојевић
1 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Дејан Мартиновић
Б судија: Бранислав Ћирковић
Контролор: Давор Хорват
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Апатин-Банатски Карловац
29-18
2.
Младост ТСК-Апатин
29-29
3.
Апатин-ЖСК 1955
29-28
4.
Јабука-Апатин
26-26
5.
Апатин-Металац
15-23
6.
Војвода Степа-Апатин
20-23
7.
Апатин-Црвена звезда
27-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Апатин-Херцеговина
30-26
10.
Славија-Апатин
39-27
11.
Апатин-Јединство
19-29
12.
Банатски Карловац-Апатин
25-23
13.
Апатин-Младост ТСК
25-25
14.
ЖСК 1955-Апатин
22-27
15.
Апатин-Јабука
30-26
16.
Металац-Апатин
23-24
17.
Апатин-Војвода Степа
33-17
18.
Црвена звезда-Апатин
28-25
Коло Утакмица Рез
1.
Војвода Степа-Јединство
27-25
2.
Јединство-Банатски Карловац
42-36
3.
Црвена звезда-Јединство
29-30
4.
Јединство-Младост ТСК
35-30
5.
Потисје Плетекс-Јединство
25-23
6.
Јединство-ЖСК 1955
30-23
7.
Херцеговина-Јединство
34-37
8.
Јединство-Јабука
37-35
9.
Славија-Јединство
33-36
10.
Јединство-Металац
32-21
11.
Апатин-Јединство
19-29
12.
Јединство-Војвода Степа
29-27
13.
Банатски Карловац-Јединство
31-30
14.
Јединство-Црвена звезда
33-25
15.
Младост ТСК-Јединство
32-26
16.
Јединство-Потисје Плетекс
24-31
17.
ЖСК 1955-Јединство
37-26
18.
Јединство-Херцеговина
36-30