Халас Јожеф - Раднички

25/05/2019 17:00 Ада


22.коло
Халас Јожеф 39 : 30 Раднички


Играч
гол
2`
дк
мвп
Кираљ Агнеш
5
0
Зај Ребека
0
0
Аксин Кристина
6
0
Ваштаг Текла
0
0
Сиђи Ченге
1
1
Ковач Флора
9
2
Мркшић Јована
0
0
Дудућ Викторија
0
0
Козма Тамара
0
1
Шурањи Ана
4
0
Вучетић Бојана
0
0
Беодрански Валентина
0
0
Вачик Петра
5
1
Ракош Жужа
0
0
Фајка Ева
9
1
Зомбори Диана
0
0
Балаж Ченге
0
0
Играч
гол
2`
дк
мвп
Матијашевић Оља
0
0
Ротхпфлуг Наташа
14
0
Марчо Јелена
0
0
Дроњаковић Сања
7
1
Станишић Tања
0
0
Радуловић Јелена
0
0
Радуловић Јована
0
0
Радуловић Милица
0
1
Мишљеновић Бојана
0
0
Леро Александра
0
0
Ивошевић Сара
0
0
Цветковић Невена
0
0
Граховац Николина
0
0
Балуновић Ива
0
0
Малиновић Милица
0
0
Чобан Наташа
0
0
Ђурђић Тамара
2
0
Дудаш Лила
1
0
Ивановић Лидија
6
0
Маравић Соња
0
0
Граховац Александра
0
0
Цветковић Наташа
0
0
Јовановић Јасмина
0
0
Петровић Нина
0
0
Таталовић Ванеса
0
0
Францишковић Санела
0
0
Радојичић Василија
0
0
Пешић Тамара
0
0
Шћепина Дајана
0
0


Број гледалаца: 120 А судија: Јован Ристић
Б судија: Ђорђе Вујацков
Делегат: Весна Мандић


Остале утакмице екипа

Коло Утакмица Рез
1. Халас Јожеф-Мокрин 21-17
2. Младост-Халас Јожеф 25-24
3. Халас Јожеф-Долово (ж) 39-17
4. Пролетер (ж)-Халас Јожеф 28-21
5. Халас Јожеф-Темерин 29-10
6. Раванград-Халас Јожеф 11-28
7. Халас Јожеф-Јадран 30-18
8. Халас Јожеф-Лаки 28-17
9. Спартак-Халас Јожеф 25-20
10. Халас Јожеф-Кикинда 17-25
11. Раднички-Халас Јожеф 21-29
12. Мокрин-Халас Јожеф 23-24
13. Халас Јожеф-Младост 31-24
14. Долово (ж)-Халас Јожеф 24-35
15. Халас Јожеф-Пролетер (ж) 24-15
16. Темерин-Халас Јожеф 17-20
17. Халас Јожеф-Раванград 35-15
18. Јадран-Халас Јожеф 22-27
19. Лаки-Халас Јожеф 24-26
20. Халас Јожеф-Спартак 26-22
21. Кикинда-Халас Јожеф 29-24
22. Халас Јожеф-Раднички 39-30
Коло Утакмица Рез
1. Лаки-Раднички 30-26
2. Раднички-Спартак 29-30
3. Кикинда-Раднички 42-23
4. Јадран-Раднички 37-27
5. Раднички-Мокрин 29-27
6. Младост-Раднички 42-43
7. Раднички-Долово (ж) 41-34
8. Пролетер (ж)-Раднички 32-35
9. Раднички-Темерин 31-25
10. Раднички-Раванград 41-28
11. Раднички-Халас Јожеф 21-29
12. Раднички-Лаки 35-28
13. Спартак-Раднички 26-17
14. Раднички-Кикинда 21-36
15. Раднички-Јадран 24-31
16. Мокрин-Раднички 31-28
17. Раднички-Младост 34-28
18. Долово (ж)-Раднички 32-28
19. Раднички-Пролетер (ж) 21-23
20. Темерин-Раднички 29-26
21. Раванград-Раднички 38-35
22. Халас Јожеф-Раднички 39-30