Табела Прва лига ''Север''

2018/2019
(Архива)

Мушкарци

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Сивац 69
Сивац
22 21 0 1 726 483 +243 42
2
Јабука
Јабука
22 18 1 3 615 515 +100 37
3
Инђија
Инђија
22 14 3 5 592 503 +89 31
4
Младост ТСК
Бачки Јарак
22 11 3 8 637 569 +68 25
5
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22 11 0 11 693 675 +18 22
6 22 9 2 11 645 632 +13 20
7
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
22 8 2 12 552 582 -30 18
8
Долово
Долово
22 8 1 13 575 586 -11 17
9
Апатин
Апатин
22 8 1 13 539 656 -117 17
10 22 6 3 13 576 635 -59 15
11 22 4 3 15 473 641 -168 11
12
Младост
Вршац
22 3 3 16 475 621 -146 9

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Кикинда
Кикинда
22 22 0 0 686 476 +210 44
2 22 17 0 5 597 459 +138 34
3
Спартак
Дебељача
22 14 1 7 556 510 +46 29
4
Младост
Српска Црња
22 12 0 10 666 648 +18 24
5
Мокрин
Мокрин
22 11 1 10 535 536 -1 23
6
Пролетер (ж)
Зрењанин
22 10 1 11 544 540 +4 21
7
Раднички
Бајмок
22 8 0 14 645 697 -52 16
8
Долово (ж)
Долово
22 6 2 14 564 677 -113 14
9
Лаки
Црвенка
22 5 2 15 542 589 -47 12
10
Раванград
Сомбор
22 4 1 17 531 648 -117 9
11
Темерин
Темерин
22 9 1 12 477 525 -48 19
12
Јадран
Фекетић
22 9 1 12 598 636 -38 19