Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Апатин

Апатин
15
(8)

Металац

Футог
(10)
23
5.коло Апатин 20/10/2023 19:30

Апатин

Играч гол 2` дк МВП
Александар Пилиповић
10 0
Давор Галфи
0 1
Душан Делић
0 0
Зоран Мандић
1 0
Лука Половина
0 0
Марко Живковић
0 1
Матеја Арсић
0 0
Милан Милићевић
0 0
Милош Браун
4 0
Милош Ћеран
0 0
Мирко Гардијан
0 0
Петар Рађеновић
0 0
Срђан Ковчин
0 0
Урош Лазић
0 0
Чедомир Милојевић
0 0

Металац

Играч гол 2` дк МВП
Алекса Максимовић
0 0
Алекса Фат
3 1
Александар Деветак
0 0
Бошко Живковић
0 1
Дарко Балић
1 1
Марко Мандић
1 0
Марко Радојчић
2 1
Милан Баљак
4 0
Милош Илић
0 0
Никола Јовичић
3 0
Никола Кокић
2 0
Огњен Јевтовић
3 0
Урош Живковић
2 1
Филип Терзић
2 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Александар Вукчевић
Б судија: Милан Слива
Делегат: Миодраг Аћић
Број гледалаца: 80 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Апатин-Банатски Карловац
29-18
2.
Младост ТСК-Апатин
29-29
3.
Апатин-ЖСК 1955
29-28
4.
Јабука-Апатин
26-26
5.
Апатин-Металац
15-23
6.
Војвода Степа-Апатин
20-23
7.
Апатин-Црвена звезда
27-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Апатин-Херцеговина
30-26
10.
Славија-Апатин
39-27
11.
Апатин-Јединство
19-29
12.
Банатски Карловац-Апатин
25-23
13.
Апатин-Младост ТСК
25-25
14.
ЖСК 1955-Апатин
22-27
15.
Апатин-Јабука
30-26
16.
Металац-Апатин
23-24
17.
Апатин-Војвода Степа
33-17
18.
Црвена звезда-Апатин
28-25
19.
Апатин-Потисје Плетекс
21-30
Коло Утакмица Рез
1.
Црвена звезда-Металац
29-27
2.
Металац-Потисје Плетекс
24-28
3.
Херцеговина-Металац
33-18
4.
Металац-Славија
29-31
5.
Апатин-Металац
15-23
6.
Металац-Банатски Карловац
31-32
7.
Младост ТСК-Металац
25-29
8.
Металац-ЖСК 1955
24-23
9.
Јабука-Металац
29-25
10.
Јединство-Металац
32-21
11.
Металац-Војвода Степа
40-25
12.
Металац-Црвена звезда
30-25
13.
Потисје Плетекс-Металац
29-17
14.
Металац-Херцеговина
33-23
15.
Славија-Металац
35-28
16.
Металац-Апатин
23-24
17.
Банатски Карловац-Металац
29-29
18.
Металац-Младост ТСК
20-28
19.
ЖСК 1955-Металац
24-28