Прва лига ''Војводина''
Мушкарци 2023/2024

Банатски Карловац

Банатски Карловац
25
(11)

Апатин

Апатин
(12)
23
12.коло Банатски Карловац 02/03/2024 19:00

Банатски Карловац

Играч гол 2` дк МВП
Вукоје Голубовић
2 1
Иван Јокић
1 0
Јован Ђекић
2 0
Марко Вељковић
3 0
Марко Петровић
0 0
Милош Јандрић
0 0
Милош Текић
4 0
Милош Ћирковић
0 0
Никола Дудић
2 1
Никола Камберовић
0 1
Новак Савић
0 0
Пеђа Јокић
2 0
Сањин Мрвош
3 2
Срђан Ћирковић
0 1
Урош Илић
0 0
Чедомир Вилотијевић
6 1

Апатин

Играч гол 2` дк МВП
Александар Пилиповић
10 1
Душан Делић
0 0
Зоран Мандић
0 3
Марко Живковић
4 2
Матеја Арсић
0 0
Милан Милићевић
0 0
Милош Браун
6 0
Милош Ћеран
0 0
Петар Рађеновић
0 0
Урош Мандић
0 0
Чедомир Милојевић
3 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Милица Антић
Б судија: Данијела Ковачевић
Делегат: Миљан Рабреновић
Број гледалаца: 120 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Апатин-Банатски Карловац
29-18
2.
Јединство-Банатски Карловац
42-36
3.
Банатски Карловац-Младост ТСК
29-25
4.
ЖСК 1955-Банатски Карловац
26-27
5.
Банатски Карловац-Јабука
30-32
6.
Металац-Банатски Карловац
31-32
7.
Банатски Карловац-Војвода Степа
32-19
8.
Црвена звезда-Банатски Карловац
34-28
9.
Банатски Карловац-Потисје Плетекс
26-39
10.
Херцеговина-Банатски Карловац
36-33
11.
Банатски Карловац-Славија
36-41
12.
Банатски Карловац-Апатин
25-23
13.
Банатски Карловац-Јединство
31-30
14.
Младост ТСК-Банатски Карловац
29-31
15.
Банатски Карловац-ЖСК 1955
29-24
16.
Јабука-Банатски Карловац
27-28
17.
Банатски Карловац-Металац
29-29
18.
Војвода Степа-Банатски Карловац
21-22
Коло Утакмица Рез
1.
Апатин-Банатски Карловац
29-18
2.
Младост ТСК-Апатин
29-29
3.
Апатин-ЖСК 1955
29-28
4.
Јабука-Апатин
26-26
5.
Апатин-Металац
15-23
6.
Војвода Степа-Апатин
20-23
7.
Апатин-Црвена звезда
27-29
8.
Потисје Плетекс-Апатин
37-25
9.
Апатин-Херцеговина
30-26
10.
Славија-Апатин
39-27
11.
Апатин-Јединство
19-29
12.
Банатски Карловац-Апатин
25-23
13.
Апатин-Младост ТСК
25-25
14.
ЖСК 1955-Апатин
22-27
15.
Апатин-Јабука
30-26
16.
Металац-Апатин
23-24
17.
Апатин-Војвода Степа
33-17
18.
Црвена звезда-Апатин
28-25