Резултати Друга лига ''Војводина''

2023/2024
Мушкарци група А Мушкарци група Б Жене Плеј-оф мушкарци Плеј-аут

Мушкарци група А


14. коло

53
Сомбор
Сомбор
21 - 33
(11 - 14)
Далматинац
Риђица
17/03/2024 19:30
55 34 - 23
(18 - 13)
ПИК Пригревица
Пригревица
16/03/2024 20:00
56
Рума
Рума
32 - 35
(16 - 13)
17/03/2024 20:00

13. коло

49
Путинци
Путинци
35 - 19
(16 - 7)
Сомбор
Сомбор
10/03/2024 20:00
51 26 - 36
(14 - 16)
10/03/2024 17:00
52
Далматинац
Риђица
31 - 28
(17 - 15)
Рума
Рума
10/03/2024 18:30

12. коло

45
Сомбор
Сомбор
26 - 30
(8 - 13)
Рума
Рума
03/03/2024 19:00
47 30 - 22
(22 - 9)
Далматинац
Риђица
03/03/2024 19:00
48
Путинци
Путинци
23 - 21
(13 - 11)
ПИК Пригревица
Пригревица
03/03/2024 20:00

11. коло

41
ПИК Пригревица
Пригревица
40 - 25
(20 - 9)
Сомбор
Сомбор
03/12/2023 20:00
43
Рума
Рума
24 - 28
(13 - 16)
03/12/2023 18:00
44 30 - 32
(13 - 17)
Путинци
Путинци
02/12/2023 18:00

10. коло

37
Сомбор
Сомбор
30 - 41
(13 - 20)
25/11/2023 19:00
39
Путинци
Путинци
26 - 23
(13 - 13)
Далматинац
Риђица
25/11/2023 19:00
40
ПИК Пригревица
Пригревица
32 - 26
(16 - 13)
25/11/2023 20:00

9. коло

33 30 - 27
(16 - 14)
Сомбор
Сомбор
17/11/2023 19:30
35
Рума
Рума
21 - 28
(9 - 13)
Путинци
Путинци
19/11/2023 20:00
36
Далматинац
Риђица
29 - 29
(13 - 12)
ПИК Пригревица
Пригревица
17/11/2023 20:30

8. коло

30
Путинци
Путинци
24 - 23
(13 - 10)
12/11/2023 20:00
31
ПИК Пригревица
Пригревица
28 - 27
(13 - 15)
Рума
Рума
10/11/2023 20:00
32 27 - 30
(14 - 16)
Далматинац
Риђица
11/11/2023 18:00

7. коло

25
Далматинац
Риђица
37 - 29
(18 - 16)
Сомбор
Сомбор
05/11/2023 19:30
27
ПИК Пригревица
Пригревица
30 - 22
(14 - 9)
01/11/2023 20:00
28 25 - 38
(11 - 18)
Рума
Рума
04/11/2023 18:00

6. коло

21
Сомбор
Сомбор
29 - 29
(16 - 15)
Путинци
Путинци
29/10/2023 18:00
23 31 - 23
(15 - 11)
28/10/2023 19:00
24
Рума
Рума
27 - 28
(16 - 14)
Далматинац
Риђица
28/10/2023 18:00

5. коло

17
Рума
Рума
41 - 34
(23 - 19)
Сомбор
Сомбор
22/10/2023 15:30
19
Далматинац
Риђица
33 - 33
(14 - 13)
21/10/2023 20:00
20
ПИК Пригревица
Пригревица
24 - 24
(8 - 9)
Путинци
Путинци
21/10/2023 19:00

4. коло

13
Сомбор
Сомбор
30 - 35
(15 - 17)
ПИК Пригревица
Пригревица
15/10/2023 17:30
15 30 - 28
(12 - 15)
Рума
Рума
15/10/2023 17:00
16
Путинци
Путинци
29 - 10
(17 - 6)
15/10/2023 17:00

3. коло

9 32 - 27
(17 - 15)
Сомбор
Сомбор
08/10/2023 18:00
11
Далматинац
Риђица
37 - 29
(18 - 13)
Путинци
Путинци
08/10/2023 19:00
12 14 - 32
(8 - 14)
ПИК Пригревица
Пригревица
06/10/2023 20:00

2. коло

5
Сомбор
Сомбор
25 - 26
(13 - 14)
01/10/2023 18:00
7
Путинци
Путинци
27 - 25
(14 - 11)
Рума
Рума
01/10/2023 20:00
8
ПИК Пригревица
Пригревица
37 - 26
(17 - 11)
Далматинац
Риђица
11/10/2023 20:00

1. коло

2 37 - 30
(23 - 12)
Путинци
Путинци
28/09/2023 20:30
3
Рума
Рума
30 - 33
(13 - 14)
ПИК Пригревица
Пригревица
23/09/2023 17:00
4
Далматинац
Риђица
42 - 20
(19 - 10)
23/09/2023 20:00

Мушкарци група Б


14. коло

53
Црепаја
Црепаја
30 - 21
(15 - 8)
Раднички
Јаша Томић
17/03/2024 19:00
54
РА "Динамо"
Панчево
48 - 21
(23 - 5)
Зрењанин
Зрењанин
17/03/2024 19:30
55
Долово
Долово
26 - 30
(11 - 17)
Сента
Сента
16/03/2024 16:00
56
Будућност
Алибунар
26 - 24
(11 - 11)
Младост
Вршац
17/03/2024 18:00

13. коло

49
Зрењанин
Зрењанин
30 - 34
(15 - 18)
Црепаја
Црепаја
10/03/2024 14:00
50
Сента
Сента
27 - 32
(13 - 15)
РА "Динамо"
Панчево
10/03/2024 19:30
51
Младост
Вршац
21 - 23
(11 - 12)
Долово
Долово
09/03/2024 19:00
52
Раднички
Јаша Томић
34 - 23
(14 - 10)
Будућност
Алибунар
10/03/2024 18:00

12. коло

45
Црепаја
Црепаја
23 - 23
(14 - 8)
Будућност
Алибунар
03/03/2024 19:00
46
РА "Динамо"
Панчево
34 - 23
(16 - 10)
Младост
Вршац
02/03/2024 20:30
47
Долово
Долово
28 - 21
(14 - 9)
Раднички
Јаша Томић
03/03/2024 15:00
48
Зрењанин
Зрењанин
29 - 27
(13 - 13)
Сента
Сента
03/03/2024 14:30

11. коло

41
Сента
Сента
43 - 35
(22 - 17)
Црепаја
Црепаја
03/12/2023 18:00
42
Раднички
Јаша Томић
23 - 47
(12 - 27)
РА "Динамо"
Панчево
03/12/2023 19:00
43
Будућност
Алибунар
25 - 25
(13 - 14)
Долово
Долово
02/12/2023 19:00
44
Младост
Вршац
29 - 26
(18 - 13)
Зрењанин
Зрењанин
03/12/2023 19:00

10. коло

37
Црепаја
Црепаја
26 - 28
(15 - 10)
Долово
Долово
26/11/2023 16:00
38
РА "Динамо"
Панчево
32 - 21
(19 - 7)
Будућност
Алибунар
26/11/2023 13:00
39
Зрењанин
Зрењанин
26 - 26
(10 - 14)
Раднички
Јаша Томић
25/11/2023 15:30
40
Сента
Сента
28 - 30
(12 - 13)
Младост
Вршац
26/11/2023 20:00

9. коло

33
Младост
Вршац
41 - 23
(23 - 12)
Црепаја
Црепаја
19/11/2023 18:00
34
Долово
Долово
24 - 31
(12 - 14)
РА "Динамо"
Панчево
18/11/2023 16:00
35
Будућност
Алибунар
39 - 22
(15 - 8)
Зрењанин
Зрењанин
19/11/2023 18:00
36
Раднички
Јаша Томић
20 - 34
(11 - 17)
Сента
Сента
19/11/2023 19:00

8. коло

29
Црепаја
Црепаја
24 - 41
(11 - 26)
РА "Динамо"
Панчево
13/11/2023 19:30
30
Зрењанин
Зрењанин
22 - 24
(12 - 14)
Долово
Долово
12/11/2023 14:30
31
Сента
Сента
25 - 24
(11 - 12)
Будућност
Алибунар
12/11/2023 18:00
32
Младост
Вршац
34 - 17
(15 - 11)
Раднички
Јаша Томић
12/11/2023 20:00

7. коло

25
Раднички
Јаша Томић
31 - 32
(15 - 16)
Црепаја
Црепаја
05/11/2023 19:00
26
Зрењанин
Зрењанин
22 - 30
(9 - 13)
РА "Динамо"
Панчево
05/11/2023 15:30
27
Сента
Сента
27 - 23
(11 - 13)
Долово
Долово
05/11/2023 18:00
28
Младост
Вршац
27 - 20
(14 - 12)
Будућност
Алибунар
05/11/2023 18:30

6. коло

21
Црепаја
Црепаја
23 - 28
(13 - 13)
Зрењанин
Зрењанин
29/10/2023 19:00
22
РА "Динамо"
Панчево
35 - 22
(20 - 7)
Сента
Сента
29/10/2023 13:00
23
Долово
Долово
24 - 24
(10 - 12)
Младост
Вршац
28/10/2023 15:00
24
Будућност
Алибунар
38 - 31
(18 - 13)
Раднички
Јаша Томић
29/10/2023 18:00

5. коло

17
Будућност
Алибунар
35 - 22
(14 - 11)
Црепаја
Црепаја
22/10/2023 18:00
18
Младост
Вршац
31 - 29
(13 - 14)
РА "Динамо"
Панчево
22/10/2023 19:00
19
Раднички
Јаша Томић
27 - 23
(14 - 15)
Долово
Долово
22/10/2023 20:00
20
Сента
Сента
31 - 23
(16 - 13)
Зрењанин
Зрењанин
22/10/2023 18:00

4. коло

13
Црепаја
Црепаја
26 - 29
(13 - 13)
Сента
Сента
15/10/2023 20:00
14
РА "Динамо"
Панчево
46 - 16
(22 - 7)
Раднички
Јаша Томић
15/10/2023 13:00
15
Долово
Долово
26 - 24
(15 - 11)
Будућност
Алибунар
17/10/2023 20:00
16
Зрењанин
Зрењанин
23 - 33
(11 - 15)
Младост
Вршац
15/10/2023 16:00

3. коло

9
Долово
Долово
28 - 23
(16 - 13)
Црепаја
Црепаја
08/10/2023 16:00
10
Будућност
Алибунар
22 - 30
(9 - 12)
РА "Динамо"
Панчево
07/10/2023 18:00
11
Раднички
Јаша Томић
32 - 33
(17 - 17)
Зрењанин
Зрењанин
07/10/2023 19:00
12
Младост
Вршац
38 - 26
(18 - 14)
Сента
Сента
08/10/2023 18:00

2. коло

5
Црепаја
Црепаја
20 - 34
(10 - 16)
Младост
Вршац
30/09/2023 16:00
6
РА "Динамо"
Панчево
30 - 21
(10 - 9)
Долово
Долово
30/09/2023 15:30
7
Зрењанин
Зрењанин
26 - 28
(11 - 12)
Будућност
Алибунар
30/09/2023 16:00
8
Сента
Сента
43 - 21
(19 - 10)
Раднички
Јаша Томић
30/09/2023 19:00

1. коло

1
РА "Динамо"
Панчево
36 - 23
(18 - 13)
Црепаја
Црепаја
24/09/2023 13:00
2
Долово
Долово
31 - 28
(18 - 15)
Зрењанин
Зрењанин
23/09/2023 16:00
3
Будућност
Алибунар
29 - 26
(15 - 13)
Сента
Сента
24/09/2023 18:00
4
Раднички
Јаша Томић
20 - 33
(8 - 16)
Младост
Вршац
20/10/2023 19:00

Жене


16. коло

76
Сонта
Сонта
28 - 31
(16 - 15)
Врбас
Врбас
14/04/2024 18:00
77
Темерин 2
Темерин
35 - 23
(20 - 13)
Нафтагас (ж)
Елемир
13/04/2024 13:15
78
Јабука (ж)
Јабука
23 - 17
(10 - 8)
Беочин 1959
Беочин
13/04/2024 20:30
79 18 - 22
(8 - 13)
Петроварадин
Петроварадин
13/04/2024 15:00
80
Мокрин
Мокрин
35 - 24
(14 - 13)
Оџаци
Оџаци
14/04/2024 20:00

15. коло

71
Оџаци
Оџаци
39 - 24
(17 - 10)
Сонта
Сонта
07/04/2024 15:30
72
Беочин 1959
Беочин
24 - 29
(10 - 16)
Темерин 2
Темерин
07/04/2024 12:00
73
Петроварадин
Петроварадин
29 - 22
(16 - 11)
Јабука (ж)
Јабука
07/04/2024 14:30
74
Врбас
Врбас
26 - 12
(16 - 7)
06/04/2024 16:30
75
Нафтагас (ж)
Елемир
29 - 16
(14 - 11)
Мокрин
Мокрин
06/04/2024 13:00

14. коло

66
Сонта
Сонта
17 - 18
(7 - 10)
30/03/2024 18:00
67
Темерин 2
Темерин
37 - 25
(19 - 11)
Петроварадин
Петроварадин
31/03/2024 14:00
68
Јабука (ж)
Јабука
28 - 20
(14 - 10)
Врбас
Врбас
30/03/2024 15:00
69
Мокрин
Мокрин
22 - 31
(7 - 11)
Беочин 1959
Беочин
31/03/2024 20:00
70
Оџаци
Оџаци
28 - 32
(13 - 15)
Нафтагас (ж)
Елемир
31/03/2024 15:30

13. коло

61
Нафтагас (ж)
Елемир
26 - 16
(16 - 7)
Сонта
Сонта
24/03/2024 14:00
62
Врбас
Врбас
15 - 31
(8 - 16)
Темерин 2
Темерин
22/03/2024 19:00
63 14 - 25
(8 - 14)
Јабука (ж)
Јабука
24/03/2024 17:00
64
Петроварадин
Петроварадин
41 - 23
(23 - 11)
Мокрин
Мокрин
24/03/2024 15:30
65
Беочин 1959
Беочин
35 - 32
(17 - 14)
Оџаци
Оџаци
24/03/2024 12:00

12. коло

56
Сонта
Сонта
27 - 35
(13 - 19)
Јабука (ж)
Јабука
17/03/2024 17:00
57
Темерин 2
Темерин
37 - 15
(16 - 8)
17/03/2024 12:00
58
Мокрин
Мокрин
38 - 28
(23 - 17)
Врбас
Врбас
17/03/2024 19:00
59
Оџаци
Оџаци
22 - 31
(10 - 16)
Петроварадин
Петроварадин
17/03/2024 15:30
60
Нафтагас (ж)
Елемир
29 - 32
(12 - 16)
Беочин 1959
Беочин
17/03/2024 12:30

11. коло

51
Беочин 1959
Беочин
38 - 22
(20 - 13)
Сонта
Сонта
09/03/2024 17:30
52
Јабука (ж)
Јабука
22 - 26
(12 - 16)
Темерин 2
Темерин
08/03/2024 19:00
53 18 - 40
(8 - 20)
Мокрин
Мокрин
10/03/2024 16:00
54
Врбас
Врбас
25 - 37
(12 - 15)
Оџаци
Оџаци
09/03/2024 15:00
55
Петроварадин
Петроварадин
40 - 31
(19 - 14)
Нафтагас (ж)
Елемир
07/03/2024 17:00

10. коло

46
Сонта
Сонта
16 - 32
(10 - 13)
Темерин 2
Темерин
04/03/2024 19:00
47
Мокрин
Мокрин
29 - 31
(14 - 19)
Јабука (ж)
Јабука
02/03/2024 19:00
48
Оџаци
Оџаци
33 - 19
(13 - 6)
02/03/2024 16:00
49
Нафтагас (ж)
Елемир
26 - 29
(20 - 16)
Врбас
Врбас
02/03/2024 16:00
50
Беочин 1959
Беочин
20 - 26
(14 - 11)
Петроварадин
Петроварадин
03/03/2024 12:00

9. коло

41
Петроварадин
Петроварадин
33 - 16
(19 - 4)
Сонта
Сонта
19/11/2023 18:00
42
Мокрин
Мокрин
30 - 34
(13 - 16)
Темерин 2
Темерин
19/11/2023 18:00
43
Оџаци
Оџаци
26 - 31
(15 - 16)
Јабука (ж)
Јабука
19/11/2023 18:00
44
Нафтагас (ж)
Елемир
34 - 15
(21 - 6)
19/11/2023 14:00
45
Беочин 1959
Беочин
42 - 32
(20 - 16)
Врбас
Врбас
18/11/2023 15:00

8. коло

36
Сонта
Сонта
27 - 32
(12 - 18)
Мокрин
Мокрин
11/11/2023 16:30
37
Темерин 2
Темерин
38 - 33
(16 - 14)
Оџаци
Оџаци
12/11/2023 13:00
38
Јабука (ж)
Јабука
29 - 31
(15 - 18)
Нафтагас (ж)
Елемир
09/11/2023 21:00
39 17 - 29
(10 - 16)
Беочин 1959
Беочин
12/11/2023 15:00
40
Врбас
Врбас
16 - 28
(8 - 14)
Петроварадин
Петроварадин
11/11/2023 15:00

7. коло

31
Врбас
Врбас
26 - 23
(14 - 15)
Сонта
Сонта
04/11/2023 14:00
32
Нафтагас (ж)
Елемир
29 - 32
(12 - 16)
Темерин 2
Темерин
02/11/2023 19:00
33
Беочин 1959
Беочин
25 - 31
(12 - 15)
Јабука (ж)
Јабука
05/11/2023 17:00
34
Петроварадин
Петроварадин
34 - 6
(20 - 2)
05/11/2023 18:30
35
Оџаци
Оџаци
34 - 30
(19 - 9)
Мокрин
Мокрин
05/11/2023 18:00

6. коло

26
Сонта
Сонта
16 - 24
(8 - 11)
Оџаци
Оџаци
29/10/2023 16:00
27
Темерин 2
Темерин
39 - 43
(21 - 24)
Беочин 1959
Беочин
28/10/2023 14:00
28
Јабука (ж)
Јабука
25 - 25
(13 - 13)
Петроварадин
Петроварадин
28/10/2023 16:30
29 36 - 24
(20 - 13)
Врбас
Врбас
28/10/2023 14:00
30
Мокрин
Мокрин
25 - 23
(11 - 12)
Нафтагас (ж)
Елемир
29/10/2023 18:00

5. коло

21 4 - 23
(2 - 11)
Сонта
Сонта
22/10/2023 15:00
22
Петроварадин
Петроварадин
24 - 15
(8 - 8)
Темерин 2
Темерин
21/10/2023 17:30
23
Врбас
Врбас
16 - 34
(5 - 16)
Јабука (ж)
Јабука
21/10/2023 16:00
24
Беочин 1959
Беочин
32 - 26
(21 - 15)
Мокрин
Мокрин
22/10/2023 12:00
25
Нафтагас (ж)
Елемир
23 - 23
(14 - 11)
Оџаци
Оџаци
22/10/2023 13:30

4. коло

16
Сонта
Сонта
19 - 30
(10 - 18)
Нафтагас (ж)
Елемир
15/10/2023 16:00
17
Темерин 2
Темерин
31 - 18
(14 - 8)
Врбас
Врбас
15/10/2023 12:00
18
Јабука (ж)
Јабука
37 - 6
(19 - 0)
14/10/2023 19:00
19
Мокрин
Мокрин
26 - 23
(10 - 14)
Петроварадин
Петроварадин
15/10/2023 16:30
20
Оџаци
Оџаци
28 - 38
(10 - 17)
Беочин 1959
Беочин
14/10/2023 16:45

3. коло

11
Јабука (ж)
Јабука
34 - 17
(14 - 5)
Сонта
Сонта
07/10/2023 17:00
12 7 - 33
(3 - 21)
Темерин 2
Темерин
08/10/2023 12:30
13
Врбас
Врбас
17 - 29
(8 - 18)
Мокрин
Мокрин
07/10/2023 15:00
14
Петроварадин
Петроварадин
26 - 18
(11 - 6)
Оџаци
Оџаци
08/10/2023 16:00
15
Беочин 1959
Беочин
29 - 28
(16 - 14)
Нафтагас (ж)
Елемир
07/10/2023 18:00

2. коло

6
Сонта
Сонта
13 - 18
(7 - 11)
Беочин 1959
Беочин
01/10/2023 17:00
7
Темерин 2
Темерин
27 - 23
(17 - 10)
Јабука (ж)
Јабука
01/10/2023 12:15
8
Мокрин
Мокрин
41 - 15
(20 - 7)
01/10/2023 18:30
9
Оџаци
Оџаци
29 - 24
(15 - 11)
Врбас
Врбас
01/10/2023 18:00
10
Нафтагас (ж)
Елемир
23 - 19
(13 - 11)
Петроварадин
Петроварадин
01/10/2023 13:00

1. коло

1
Темерин 2
Темерин
28 - 13
(14 - 6)
Сонта
Сонта
24/09/2023 12:00
2
Јабука (ж)
Јабука
29 - 22
(14 - 12)
Мокрин
Мокрин
24/09/2023 19:00
3 4 - 34
(2 - 15)
Оџаци
Оџаци
24/09/2023 16:30
4
Врбас
Врбас
12 - 20
(7 - 10)
Нафтагас (ж)
Елемир
24/09/2023 18:00
5
Петроварадин
Петроварадин
21 - 24
(9 - 11)
Беочин 1959
Беочин
24/09/2023 16:15

Плеј-оф мушкарци


4. коло

13
РА "Динамо"
Панчево
28 - 24
(13 - 11)
13/04/2024 19:00
14
Младост
Вршац
25 - 25
(11 - 10)
Путинци
Путинци
14/04/2024 18:00
15
Сента
Сента
44 - 32
(21 - 17)
ПИК Пригревица
Пригревица
14/04/2024 19:30
16
Долово
Долово
27 - 25
(15 - 14)
Далматинац
Риђица
14/04/2024 16:00

3. коло

9
Путинци
Путинци
28 - 23
(12 - 14)
РА "Динамо"
Панчево
06/04/2024 16:00
10 37 - 23
(20 - 11)
Долово
Долово
06/04/2024 19:00
11
Далматинац
Риђица
31 - 22
(16 - 9)
Сента
Сента
06/04/2024 19:00
12
ПИК Пригревица
Пригревица
36 - 28
(21 - 11)
Младост
Вршац
06/04/2024 19:00

2. коло

5
Долово
Долово
23 - 27
(9 - 13)
ПИК Пригревица
Пригревица
30/03/2024 15:00
6
Сента
Сента
33 - 39
(14 - 16)
Путинци
Путинци
30/03/2024 19:00
7
Младост
Вршац
20 - 31
(8 - 14)
31/03/2024 18:00
8
РА "Динамо"
Панчево
34 - 26
(19 - 12)
Далматинац
Риђица
31/03/2024 14:00

1. коло

1
ПИК Пригревица
Пригревица
28 - 34
(16 - 16)
РА "Динамо"
Панчево
23/03/2024 19:00
2
Далматинац
Риђица
27 - 27
(15 - 14)
Младост
Вршац
04/04/2024 20:00
3 32 - 24
(17 - 14)
Сента
Сента
23/03/2024 19:00
4
Путинци
Путинци
34 - 21
(12 - 8)
Долово
Долово
24/03/2024 14:30

Плеј-аут


4. коло

13
Рума
Рума
34 - 29
(17 - 13)
Будућност
Алибунар
13/04/2024 20:00
14 42 - 34
(18 - 16)
Зрењанин
Зрењанин
12/04/2024 20:30
15
Сомбор
Сомбор
33 - 27
(18 - 13)
Црепаја
Црепаја
14/04/2024 19:00

3. коло

9
Будућност
Алибунар
28 - 31
(16 - 16)
07/04/2024 18:00
10
Раднички
Јаша Томић
29 - 25
(14 - 15)
Рума
Рума
07/04/2024 18:00
12
Зрењанин
Зрењанин
29 - 25
(16 - 13)
Сомбор
Сомбор
07/04/2024 14:00

2. коло

5
Сомбор
Сомбор
20 - 24
(10 - 11)
Раднички
Јаша Томић
29/03/2024 19:00
6 25 - 31
(15 - 16)
Црепаја
Црепаја
31/03/2024 18:00
7
Рума
Рума
37 - 30
(18 - 12)
Зрењанин
Зрењанин
30/03/2024 18:00

1. коло

1
Будућност
Алибунар
26 - 21
(14 - 11)
Сомбор
Сомбор
24/03/2024 18:00
3
Црепаја
Црепаја
34 - 28
(19 - 16)
Рума
Рума
24/03/2024 19:00
4
Раднички
Јаша Томић
29 - 26
(15 - 12)
24/03/2024 18:00