Друга лига ''Војводина''
Жене 2023/2024

Беочин 1959

Беочин
20
(14)

Петроварадин

Петроварадин
(11)
26
10.коло Беочин 03/03/2024 12:00

Беочин 1959

Играч гол 2` дк МВП
Анђушић Слађана
6 2
Бурик Миња
2 0
Веселиновић Наташа
6 0
Вокић Оливера
0 0
Димитров Исидора
0 0
Јовановић Зорица
0 0
Јовановић Слађана
0 0
Јовановић Слађана
0 0
Керестеш Јована
0 0
Мајсторовић Милена
0 0
Мајсторовић Милена
0 0
Наранчић Јелена
0 0
Орлић Душанка
1 3
Остојић Татјана
2 1
Радовановић Јелена
3 2
Распудић Валентина
0 0
Ристић Душица
0 0
Терзин Тијана
0 0

Петроварадин

Играч гол 2` дк МВП
Антић Миљана
0 0
Арсенијевић Јелена
3 0
Бјелица Доминика
1 0
Божић Лана
0 0
Зонаи Анабела
6 0
Којић Јасна
0 0
Лукић Исидора
0 0
Михаиловић Милица
2 1
Никић Лана
0 0
Павловић Јована
0 1
Поповић Милица
0 0
Раич Теодора
0 0
Савић Тара
3 1
Слепчевић Ана
0 0
Спасић Аља
0 0
Спасић Тања
0 0
Тодоровић Даница
0 0
Томин Елена
0 0
Травар Леона
0 0
Чабаркапа Јелена
7 1
Шаранчић Дуња
0 0
Шулц Кристина
0 0
Радин Теодора
4 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Бранко Радуловић
Б судија: Душан Деспотовић
Делегат: Тања Андрић
Број гледалаца: 33 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Петроварадин-Беочин 1959
21-24
2.
Сонта-Беочин 1959
13-18
3.
Беочин 1959-Нафтагас (ж)
29-28
4.
Оџаци-Беочин 1959
28-38
5.
Беочин 1959-Мокрин
32-26
6.
Темерин 2-Беочин 1959
39-43
7.
Беочин 1959-Јабука (ж)
25-31
8.
Халас Јожеф 2-Беочин 1959
17-29
9.
Беочин 1959-Врбас
42-32
10.
Беочин 1959-Петроварадин
20-26
11.
Беочин 1959-Сонта
38-22
12.
Нафтагас (ж)-Беочин 1959
29-32
13.
Беочин 1959-Оџаци
35-32
14.
Мокрин-Беочин 1959
22-31
15.
Беочин 1959-Темерин 2
24-29
16.
Јабука (ж)-Беочин 1959
23-17
Коло Утакмица Рез
1.
Петроварадин-Беочин 1959
21-24
2.
Нафтагас (ж)-Петроварадин
23-19
3.
Петроварадин-Оџаци
26-18
4.
Мокрин-Петроварадин
26-23
5.
Петроварадин-Темерин 2
24-15
6.
Јабука (ж)-Петроварадин
25-25
7.
Петроварадин-Халас Јожеф 2
34-6
8.
Врбас-Петроварадин
16-28
9.
Петроварадин-Сонта
33-16
10.
Беочин 1959-Петроварадин
20-26
11.
Петроварадин-Нафтагас (ж)
40-31
12.
Оџаци-Петроварадин
22-31
13.
Петроварадин-Мокрин
41-23
14.
Темерин 2-Петроварадин
37-25
15.
Петроварадин-Јабука (ж)
29-22
16.
Халас Јожеф 2-Петроварадин
18-22