Друга лига ''Војводина''
Жене 2023/2024

Оџаци

Оџаци
33
(13)

Халас Јожеф 2

Ада
(6)
19
10.коло Оџаци 02/03/2024 16:00

Оџаци

Играч гол 2` дк МВП
Бакић Милица
2 0
Брека Софија
0 0
Будински Кјара
0 0
Булајић Марина
0 0
Димић Драгана
2 0
Зељковић Анђела
0 0
Ивић Јована
1 0
Ивић Марија
5 0
Јеличић Биљана
5 0
Ковачевић Лана
4 1
Малацко Лена
0 0
Младеновић Милана
0 0
Радусин Нина
1 0
Стојаковић Марина
0 0
Тојагић Тамара
2 0
Чордаш Мија
0 0
Шапи Маша
2 0
Шупица Јелена
3 0
Ћуић Ивана
1 0
Ћуић Ана
3 0
Штрангар Александра
1 0
Планчак Сабина
1 0

Халас Јожеф 2

Играч гол 2` дк МВП
Арок Река
0 0
Берта Александра
0 0
Бјелић Анђела
4 0
Ботјан Биборка
0 0
Ђерки Ноеми
0 1
Карањац Неда
0 0
Киш Ема
0 0
Ковач Добак Хелена
0 0
Кочиш Тамара
0 0
Маго Жанет
4 0
Марки Вивиен
0 0
Мартиновић Сања
3 0
Микшић Анет
0 0
Мркшић Милана
0 0
Нађ Немеди Рита
0 0
Њергеш Анабела
0 0
Пап Паула
0 0
Пап Хелена
1 1
Перди Шарлота
0 0
Рекецки Анабела
0 0
Сабо Дорина
0 0
Сабо Ивет
0 0
Сабо Фружина
0 0
Сабо Хелга
0 0
Ћурчић Бојана
0 0
Чех Петра
0 0
Чехак Вираг
0 0
Бодо Зофиа
3 1
Секе Енике
4 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Владимир Бакша
Б судија: Стефан Николовски
Контролор: Немања Теслић
Број гледалаца: 30 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Халас Јожеф 2-Оџаци
4-34
2.
Оџаци-Врбас
29-24
3.
Петроварадин-Оџаци
26-18
4.
Оџаци-Беочин 1959
28-38
5.
Нафтагас (ж)-Оџаци
23-23
6.
Сонта-Оџаци
16-24
7.
Оџаци-Мокрин
34-30
8.
Темерин 2-Оџаци
38-33
9.
Оџаци-Јабука (ж)
26-31
10.
Оџаци-Халас Јожеф 2
33-19
11.
Врбас-Оџаци
25-37
12.
Оџаци-Петроварадин
22-31
13.
Беочин 1959-Оџаци
35-32
14.
Оџаци-Нафтагас (ж)
28-32
15.
Оџаци-Сонта
39-24
16.
Мокрин-Оџаци
35-24
Коло Утакмица Рез
1.
Халас Јожеф 2-Оџаци
4-34
2.
Мокрин-Халас Јожеф 2
41-15
3.
Халас Јожеф 2-Темерин 2
7-33
4.
Јабука (ж)-Халас Јожеф 2
37-6
5.
Халас Јожеф 2-Сонта
4-23
6.
Халас Јожеф 2-Врбас
36-24
7.
Петроварадин-Халас Јожеф 2
34-6
8.
Халас Јожеф 2-Беочин 1959
17-29
9.
Нафтагас (ж)-Халас Јожеф 2
34-15
10.
Оџаци-Халас Јожеф 2
33-19
11.
Халас Јожеф 2-Мокрин
18-40
12.
Темерин 2-Халас Јожеф 2
37-15
13.
Халас Јожеф 2-Јабука (ж)
14-25
14.
Сонта-Халас Јожеф 2
17-18
15.
Врбас-Халас Јожеф 2
26-12
16.
Халас Јожеф 2-Петроварадин
18-22