Друга лига ''Војводина''
Жене 2023/2024

Оџаци

Оџаци
22
(10)

Петроварадин

Петроварадин
(16)
31
12.коло Оџаци 17/03/2024 15:30

Оџаци

Играч гол 2` дк МВП
Бакић Милица
2 0
Брека Софија
0 0
Будински Кјара
0 0
Булајић Марина
0 0
Димић Драгана
0 0
Зељковић Анђела
0 0
Ивић Јована
2 0
Ивић Марија
0 0
Јеличић Биљана
8 0
Ковачевић Лана
0 0
Малацко Лена
0 0
Младеновић Милана
0 0
Радусин Нина
0 0
Стојаковић Марина
0 0
Тојагић Тамара
0 0
Чордаш Мија
0 0
Шапи Маша
3 0
Шупица Јелена
2 0
Фаркаш Леа
2 1
Ћуић Ана
0 3
Штрангар Александра
1 0
Планчак Сабина
2 0

Петроварадин

Играч гол 2` дк МВП
Антић Миљана
1 0
Арсенијевић Јелена
3 0
Бјелица Доминика
0 0
Божић Лана
2 1
Зонаи Анабела
0 0
Којић Јасна
0 0
Лукић Исидора
0 0
Михаиловић Милица
4 1
Никић Лана
1 1
Павловић Јована
0 0
Поповић Милица
2 0
Раич Теодора
0 0
Савић Тара
7 0
Слепчевић Ана
0 0
Спасић Аља
0 0
Спасић Тања
1 0
Тодоровић Даница
0 0
Томин Елена
0 0
Травар Леона
0 0
Чабаркапа Јелена
0 0
Шаранчић Дуња
0 0
Шулц Кристина
2 1
Крошлак Адела
0 1
Радин Теодора
8 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Никола Зорић
Б судија: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват
Број гледалаца: 20 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Халас Јожеф 2-Оџаци
4-34
2.
Оџаци-Врбас
29-24
3.
Петроварадин-Оџаци
26-18
4.
Оџаци-Беочин 1959
28-38
5.
Нафтагас (ж)-Оџаци
23-23
6.
Сонта-Оџаци
16-24
7.
Оџаци-Мокрин
34-30
8.
Темерин 2-Оџаци
38-33
9.
Оџаци-Јабука (ж)
26-31
10.
Оџаци-Халас Јожеф 2
33-19
11.
Врбас-Оџаци
25-37
12.
Оџаци-Петроварадин
22-31
13.
Беочин 1959-Оџаци
35-32
14.
Оџаци-Нафтагас (ж)
28-32
15.
Оџаци-Сонта
39-24
16.
Мокрин-Оџаци
35-24
Коло Утакмица Рез
1.
Петроварадин-Беочин 1959
21-24
2.
Нафтагас (ж)-Петроварадин
23-19
3.
Петроварадин-Оџаци
26-18
4.
Мокрин-Петроварадин
26-23
5.
Петроварадин-Темерин 2
24-15
6.
Јабука (ж)-Петроварадин
25-25
7.
Петроварадин-Халас Јожеф 2
34-6
8.
Врбас-Петроварадин
16-28
9.
Петроварадин-Сонта
33-16
10.
Беочин 1959-Петроварадин
20-26
11.
Петроварадин-Нафтагас (ж)
40-31
12.
Оџаци-Петроварадин
22-31
13.
Петроварадин-Мокрин
41-23
14.
Темерин 2-Петроварадин
37-25
15.
Петроварадин-Јабука (ж)
29-22
16.
Халас Јожеф 2-Петроварадин
18-22