Табела Друга лига ''Војводина''

2023/2024

Мушкарци група А

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
ПИК Пригревица
Пригревица
9 7 2 0 280 228 +52 16
2
Далматинац
Риђица
9 5 2 2 285 257 +28 12
3
Путинци
Путинци
9 5 2 2 246 229 +17 12
4 8 5 1 2 249 225 +24 11
5
Рума
Рума
8 2 0 6 237 233 +4 4
6 9 2 0 7 201 286 -85 4
7
Сомбор
Сомбор
8 0 1 7 231 271 -40 1
8
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
0 0 0 0 0 0 0 0

Мушкарци група Б

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Младост
Вршац
10 9 1 0 325 230 +95 19
2
РА "Динамо"
Панчево
10 9 0 1 340 226 +114 18
3
Сента
Сента
10 6 0 4 291 269 +22 12
4
Долово
Долово
10 5 1 4 252 262 -10 11
5
Будућност
Алибунар
10 5 0 5 280 267 +13 10
6
Зрењанин
Зрењанин
10 2 1 7 253 297 -44 5
7
Раднички
Јаша Томић
10 1 1 8 241 342 -101 3
8
Црепаја
Црепаја
10 1 0 9 242 331 -89 2

Жене

# Екипа Ук Поб Нер Пор Гол + Гол - +/- Бод
1
Беочин 1959
Беочин
9 8 0 1 280 235 +45 16
2
Темерин 2
Темерин
9 7 0 2 277 220 +57 14
3
Јабука (ж)
Јабука
9 6 1 2 273 195 +78 13
4
Петроварадин
Петроварадин
9 5 1 3 233 169 +64 11
5
Нафтагас (ж)
Елемир
9 5 1 3 241 203 +38 11
6
Мокрин
Мокрин
9 5 0 4 261 234 +27 10
7
Оџаци
Оџаци
9 4 1 4 249 230 +19 9
8
Сонта
Сонта
9 1 0 8 167 229 -62 2
9
Врбас
Врбас
9 1 0 8 185 272 -87 2
10 9 1 0 8 110 289 -179 2