Друга лига ''Војводина''
Жене 2023/2024

Темерин 2

Темерин
37
(16)

Халас Јожеф 2

Ада
(8)
15
12.коло Темерин 17/03/2024 12:00

Темерин 2

Играч гол 2` дк МВП
Блитва Уна
0 0
Боберић Тијана
1 0
Васиљевић Тамара
0 0
Вуковић Крстина
0 0
Гаковић Ана
0 0
Кашиковић Невена
7 1
Кубет Дуња
1 0
Лугоња Невена
8 0
Миковић Мина
0 0
Радовановић Миа
6 0
Раковић Ања
0 0
Станић Јана
12 0
Стошић Елена
1 0
Тинтор Дуња
1 0
Тороман Крстина
0 0
Човић Дуња
0 0
Човић Сара
0 0

Халас Јожеф 2

Играч гол 2` дк МВП
Арок Река
0 0
Берта Александра
0 0
Бјелић Анђела
0 0
Ботјан Биборка
0 0
Ђерки Ноеми
0 0
Карањац Неда
0 0
Киш Ема
0 0
Ковач Добак Хелена
1 1
Кочиш Тамара
0 0
Маго Жанет
0 0
Марки Вивиен
0 0
Мартиновић Сања
6 2
Микшић Анет
0 0
Мркшић Милана
0 0
Нађ Немеди Рита
0 0
Њергеш Анабела
0 0
Пап Паула
0 0
Пап Хелена
0 0
Перди Шарлота
0 0
Рекецки Анабела
0 0
Сабо Дорина
0 0
Сабо Ивет
1 1
Сабо Фружина
4 1
Сабо Хелга
0 0
Ћурчић Бојана
0 0
Чех Петра
0 0
Чехак Вираг
0 0
Секе Енике
3 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Марија Радоичић
Б судија: Јована Мркшић
Контролор: Бранислав Гргуревић
Број гледалаца: 50 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Темерин 2-Сонта
28-13
2.
Темерин 2-Јабука (ж)
27-23
3.
Халас Јожеф 2-Темерин 2
7-33
4.
Темерин 2-Врбас
31-18
5.
Петроварадин-Темерин 2
24-15
6.
Темерин 2-Беочин 1959
39-43
7.
Нафтагас (ж)-Темерин 2
29-32
8.
Темерин 2-Оџаци
38-33
9.
Мокрин-Темерин 2
30-34
10.
Сонта-Темерин 2
16-32
11.
Јабука (ж)-Темерин 2
22-26
12.
Темерин 2-Халас Јожеф 2
37-15
13.
Врбас-Темерин 2
15-31
14.
Темерин 2-Петроварадин
37-25
15.
Беочин 1959-Темерин 2
24-29
16.
Темерин 2-Нафтагас (ж)
35-23
Коло Утакмица Рез
1.
Халас Јожеф 2-Оџаци
4-34
2.
Мокрин-Халас Јожеф 2
41-15
3.
Халас Јожеф 2-Темерин 2
7-33
4.
Јабука (ж)-Халас Јожеф 2
37-6
5.
Халас Јожеф 2-Сонта
4-23
6.
Халас Јожеф 2-Врбас
36-24
7.
Петроварадин-Халас Јожеф 2
34-6
8.
Халас Јожеф 2-Беочин 1959
17-29
9.
Нафтагас (ж)-Халас Јожеф 2
34-15
10.
Оџаци-Халас Јожеф 2
33-19
11.
Халас Јожеф 2-Мокрин
18-40
12.
Темерин 2-Халас Јожеф 2
37-15
13.
Халас Јожеф 2-Јабука (ж)
14-25
14.
Сонта-Халас Јожеф 2
17-18
15.
Врбас-Халас Јожеф 2
26-12
16.
Халас Јожеф 2-Петроварадин
18-22