Друга лига ''Војводина''
Жене 2023/2024

Халас Јожеф 2

Ада
4
(2)

Сонта

Сонта
(11)
23
5.коло Ада 22/10/2023 15:00

Халас Јожеф 2

Играч гол 2` дк МВП
Арок Река
2 0
Берта Александра
0 0
Ботјан Биборка
0 0
Ђерки Ноеми
0 0
Карањац Неда
0 0
Киш Ема
0 0
Ковач Добак Хелена
0 0
Маго Жанет
0 0
Микшић Анет
1 0
Нађ Немеди Рита
0 1
Њергеш Анабела
0 0
Пап Паула
0 0
Пап Хелена
0 0
Перди Шарлота
0 0
Рекецки Анабела
0 0
Сабо Дорина
0 0
Сабо Ивет
1 0
Сабо Фружина
0 1
Сабо Хелга
0 0
Ћурчић Бојана
0 0
Чех Петра
0 2
Чехак Вираг
0 0

Сонта

Играч гол 2` дк МВП
Апатинац Тамара
4 0
Бачић Милица
1 0
Бошњак Данијела
0 0
Брдарић Анита
0 0
Бутковић Сара
2 1
Декан Сања
0 0
Докманов Нађа
0 0
Зекић Милана
0 0
Јовичић Јована
0 0
Кокаи Тамара
0 0
Крстин Лана
2 0
Куруц Далија
5 2
Кустурин Марија
0 0
Михаљев Јана
0 0
Михаљев Ленка
8 1
Поповић Уна
0 0
Стојаковић Сара
1 1
Цветнић Сара
0 0
Шегрт Тања
0 0
Шокац Вишња
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Лука Лажетић
Б судија: Ђорђе Урошев
Делегат: Тања Андрић
Број гледалаца: 64 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Халас Јожеф 2-Оџаци
4-34
2.
Мокрин-Халас Јожеф 2
41-15
3.
Халас Јожеф 2-Темерин 2
7-33
4.
Јабука (ж)-Халас Јожеф 2
37-6
5.
Халас Јожеф 2-Сонта
4-23
6.
Халас Јожеф 2-Врбас
36-24
7.
Петроварадин-Халас Јожеф 2
34-6
8.
Халас Јожеф 2-Беочин 1959
17-29
9.
Нафтагас (ж)-Халас Јожеф 2
34-15
10.
Оџаци-Халас Јожеф 2
33-19
11.
Халас Јожеф 2-Мокрин
18-40
12.
Темерин 2-Халас Јожеф 2
37-15
13.
Халас Јожеф 2-Јабука (ж)
14-25
14.
Сонта-Халас Јожеф 2
17-18
15.
Врбас-Халас Јожеф 2
26-12
16.
Халас Јожеф 2-Петроварадин
18-22
Коло Утакмица Рез
1.
Темерин 2-Сонта
28-13
2.
Сонта-Беочин 1959
13-18
3.
Јабука (ж)-Сонта
34-17
4.
Сонта-Нафтагас (ж)
19-30
5.
Халас Јожеф 2-Сонта
4-23
6.
Сонта-Оџаци
16-24
7.
Врбас-Сонта
26-23
8.
Сонта-Мокрин
27-32
9.
Петроварадин-Сонта
33-16
10.
Сонта-Темерин 2
16-32
11.
Беочин 1959-Сонта
38-22
12.
Сонта-Јабука (ж)
27-35
13.
Нафтагас (ж)-Сонта
26-16
14.
Сонта-Халас Јожеф 2
17-18
15.
Оџаци-Сонта
39-24
16.
Сонта-Врбас
28-31