Друга лига ''Војводина''
Жене 2023/2024

Беочин 1959

Беочин
29
(16)

Нафтагас (ж)

Елемир
(14)
28
3.коло Беочин 07/10/2023 18:00

Беочин 1959

Играч гол 2` дк МВП
Анђушић Слађана
8 1
Бурик Миња
0 0
Веселиновић Наташа
2 1
Вокић Оливера
0 0
Димитров Исидора
0 0
Јовановић Зорица
11 1
Јовановић Слађана
0 0
Керестеш Јована
0 0
Мајсторовић Милена
1 0
Наранчић Јелена
2 1
Орлић Душанка
0 0
Остојић Татјана
0 0
Радовановић Јелена
2 0
Распудић Валентина
2 0
Ристић Душица
0 0
Терзин Тијана
1 0

Нафтагас (ж)

Играч гол 2` дк МВП
Вујин Михаила
11 1
Грабунџија Лана
0 0
Драгић Ања
0 0
Јанков Миа
0 0
Јарић Сара
0 0
Ковачев Милица
0 0
Козловачки Андријана
6 0
Лазић Јована
4 2
Латиновић Јована
0 0
Марков Дуња
0 0
Милинковић Јасна
3 0
Михајлов Светлана
0 0
Остојић Бојана
0 0
Петров Марија
4 1
Петров Невена
0 0
Стојановић Ена
0 0
Толмач Јасмина
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Александар Сокић
Б судија: Марко Батинић
Делегат: Никола Миљанић
Број гледалаца: 25 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Петроварадин-Беочин 1959
21-24
2.
Сонта-Беочин 1959
13-18
3.
Беочин 1959-Нафтагас (ж)
29-28
4.
Оџаци-Беочин 1959
28-38
5.
Беочин 1959-Мокрин
32-26
6.
Темерин 2-Беочин 1959
39-43
7.
Беочин 1959-Јабука (ж)
25-31
8.
Халас Јожеф 2-Беочин 1959
17-29
9.
Беочин 1959-Врбас
42-32
10.
Беочин 1959-Петроварадин
20-26
11.
Беочин 1959-Сонта
38-22
12.
Нафтагас (ж)-Беочин 1959
29-32
13.
Беочин 1959-Оџаци
35-32
14.
Мокрин-Беочин 1959
22-31
15.
Беочин 1959-Темерин 2
24-29
16.
Јабука (ж)-Беочин 1959
23-17
17.
Беочин 1959-Халас Јожеф 2
33-12
Коло Утакмица Рез
1.
Врбас-Нафтагас (ж)
12-20
2.
Нафтагас (ж)-Петроварадин
23-19
3.
Беочин 1959-Нафтагас (ж)
29-28
4.
Сонта-Нафтагас (ж)
19-30
5.
Нафтагас (ж)-Оџаци
23-23
6.
Мокрин-Нафтагас (ж)
25-23
7.
Нафтагас (ж)-Темерин 2
29-32
8.
Јабука (ж)-Нафтагас (ж)
29-31
9.
Нафтагас (ж)-Халас Јожеф 2
34-15
10.
Нафтагас (ж)-Врбас
26-29
11.
Петроварадин-Нафтагас (ж)
40-31
12.
Нафтагас (ж)-Беочин 1959
29-32
13.
Нафтагас (ж)-Сонта
26-16
14.
Оџаци-Нафтагас (ж)
28-32
15.
Нафтагас (ж)-Мокрин
29-16
16.
Темерин 2-Нафтагас (ж)
35-23
17.
Нафтагас (ж)-Јабука (ж)
27-25