Друга лига ''Војводина''
Мушкарци група А 2023/2024

ПИК Пригревица

Пригревица
32
(16)

Југовић 2

Каћ
(13)
26
10.коло Пригревица 25/11/2023 20:00

ПИК Пригревица

Играч гол 2` дк МВП
Арбутина Александар
2 0
Башић Страхиња
0 0
Вилић Ђорђе
5 0
Давидовић Вук
0 0
Димић Јован
2 0
Ђаковић Димитрије
0 0
Ђурасиновић Петар
5 0
Јокић Горан
0 0
Ковјенић Вук
0 0
Козловачки Слободан
0 0
Кривошија Владо
0 0
Лазић Милан
2 0
Ловрић Петар
2 1
Мандић Милош
5 1
Миочиновић Огњен
0 0
Момчиловић Никола
2 1
Остојић Јован
0 0
Павловић Саша
0 0
Путник Стефан
0 0
Савић Милан
3 0
Тадић Јован
0 0
Тепавац Дамјан
0 0
Ћеран Душан
4 0
Човић Никола
0 0
Штулић Александар
0 0

Југовић 2

Играч гол 2` дк МВП
Ачански Сава
0 0
Бабић Јован
0 0
Божић Стефан
1 0
Бурсаћ Сергеј
2 0
Глигорић Урош
0 0
Драгојевић Лука
1 0
Јовановић Александар
0 0
Јоргић Михаило
0 0
Кајиш Јован
0 0
Лончар Славко
0 0
Максимовић Стефан
10 0
Марјановић Момчило
0 0
Милутинов Ненад
0 0
Митић Димитрије
0 0
Мишић Војин
9 0
Панић Милорад
0 0
Плавшић Марко
0 0
Плавшић Огњен
0 0
Предић Вукашин
0 1
Ранчић Ђорђе
0 0
Репац Марко
0 0
Репац Миленко
0 0
Савић Симон
0 0
Самарџић Петар
0 0
Симин Немања
3 2
Скубан Никола
0 0
Стајић Милан
0 0
Цвијовић Ђурађ
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Никола Зорић
Б судија: Милош Зелић
Контролор: Марко Рачић
Број гледалаца: 60 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Рума-ПИК Пригревица
30-33
2.
ПИК Пригревица-Далматинац
37-26
3.
Југовић 2-ПИК Пригревица
14-32
4.
Сомбор-ПИК Пригревица
30-35
5.
ПИК Пригревица-Путинци
24-24
7.
ПИК Пригревица-Раднички 1958
30-22
8.
ПИК Пригревица-Рума
28-27
9.
Далматинац-ПИК Пригревица
29-29
10.
ПИК Пригревица-Југовић 2
32-26
11.
ПИК Пригревица-Сомбор
40-25
Коло Утакмица Рез
1.
Далматинац-Југовић 2
42-20
2.
Сомбор-Југовић 2
25-26
3.
Југовић 2-ПИК Пригревица
14-32
4.
Путинци-Југовић 2
29-10
6.
Раднички 1958-Југовић 2
31-23
7.
Југовић 2-Рума
25-38
8.
Југовић 2-Далматинац
27-30
9.
Југовић 2-Сомбор
30-27
10.
ПИК Пригревица-Југовић 2
32-26
11.
Југовић 2-Путинци
30-32