Друга лига ''Војводина''
Жене 2023/2024

Халас Јожеф 2

Ада
17
(10)

Беочин 1959

Беочин
(16)
29
8.коло Ада 12/11/2023 15:00

Халас Јожеф 2

Играч гол 2` дк МВП
Арок Река
0 0
Берта Александра
0 0
Бјелић Анђела
3 0
Ботјан Биборка
0 0
Ђерки Ноеми
0 0
Карањац Неда
0 0
Киш Ема
0 0
Ковач Добак Хелена
0 0
Кочиш Тамара
6 0
Маго Жанет
0 0
Марки Вивиен
4 2
Мартиновић Сања
4 0
Микшић Анет
0 0
Мркшић Милана
0 0
Нађ Немеди Рита
0 0
Њергеш Анабела
0 0
Пап Паула
0 0
Пап Хелена
0 0
Перди Шарлота
0 0
Рекецки Анабела
0 0
Сабо Дорина
0 0
Сабо Ивет
0 1
Сабо Фружина
0 0
Сабо Хелга
0 0
Ћурчић Бојана
0 0
Чех Петра
0 0
Чехак Вираг
0 0

Беочин 1959

Играч гол 2` дк МВП
Анђушић Слађана
0 0
Бурик Миња
1 1
Веселиновић Наташа
7 2
Вокић Оливера
0 0
Димитров Исидора
0 0
Јовановић Зорица
10 0
Јовановић Слађана
0 0
Керестеш Јована
0 0
Мајсторовић Милена
0 0
Мајсторовић Милена
0 0
Наранчић Јелена
4 0
Орлић Душанка
7 1
Остојић Татјана
0 0
Радовановић Јелена
0 0
Распудић Валентина
0 0
Ристић Душица
0 0
Терзин Тијана
0 0

Службена лица, записник и број гледалаца

А судија: Александар Сокић
Б судија: Марко Батинић
Делегат: Мирко Кењало
Број гледалаца: 38 Записник

Остале утакмице екипа у такмичењу

Коло Утакмица Рез
1.
Халас Јожеф 2-Оџаци
4-34
2.
Мокрин-Халас Јожеф 2
41-15
3.
Халас Јожеф 2-Темерин 2
7-33
4.
Јабука (ж)-Халас Јожеф 2
37-6
5.
Халас Јожеф 2-Сонта
4-23
6.
Халас Јожеф 2-Врбас
36-24
7.
Петроварадин-Халас Јожеф 2
34-6
8.
Халас Јожеф 2-Беочин 1959
17-29
9.
Нафтагас (ж)-Халас Јожеф 2
34-15
10.
Оџаци-Халас Јожеф 2
33-19
11.
Халас Јожеф 2-Мокрин
18-40
12.
Темерин 2-Халас Јожеф 2
37-15
13.
Халас Јожеф 2-Јабука (ж)
14-25
14.
Сонта-Халас Јожеф 2
17-18
15.
Врбас-Халас Јожеф 2
26-12
16.
Халас Јожеф 2-Петроварадин
18-22
Коло Утакмица Рез
1.
Петроварадин-Беочин 1959
21-24
2.
Сонта-Беочин 1959
13-18
3.
Беочин 1959-Нафтагас (ж)
29-28
4.
Оџаци-Беочин 1959
28-38
5.
Беочин 1959-Мокрин
32-26
6.
Темерин 2-Беочин 1959
39-43
7.
Беочин 1959-Јабука (ж)
25-31
8.
Халас Јожеф 2-Беочин 1959
17-29
9.
Беочин 1959-Врбас
42-32
10.
Беочин 1959-Петроварадин
20-26
11.
Беочин 1959-Сонта
38-22
12.
Нафтагас (ж)-Беочин 1959
29-32
13.
Беочин 1959-Оџаци
35-32
14.
Мокрин-Беочин 1959
22-31
15.
Беочин 1959-Темерин 2
24-29
16.
Јабука (ж)-Беочин 1959
23-17